Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek szerint nincs peteérésem?

Ezek szerint nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

Két napig halvány pozi volt az ovu teszt, tegnap és ma pedig már negatív. Naptár szerint holnap lenne az ovulációs. Nyákot csak minimálisan tapasztaltam, de a fehérneműn nem hagyott nyomott. Hőt még nem nem mértem, következő hónapban kezdem.


Lehetséges, hogy érzékenyebb ovu tesztet kéne használnom?



2018. jan. 18. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tobb fajta erzekenysegu ovulacios teszt van. Altalaban a 20-as jo szokott lenni, az a leggyakoribb, de van 10-es is, ami erzekenyebb.

Lehet, hogy ha erzekenyebbet hasznaltal volna, az pozitiv lett volna.

2018. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A valasz lemaradt.

Igen, probalj ki erzekenyebbet, de egyebkent a homerozes biztosabbat mutat.

2018. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Halvány Lh pozitív teszt nem létezik. Ami halványabb, mint a kontroll csík, az negatívnak számít. Szerintem folytasd a tesztelést, lehet, hogy eltolódott egy kicsit a naptári adatokhoz képest. Én is azt hittem, hogy nekem aztán sosem lesz pozitív Lh tesztem, de lett és azt egyértelműen látni fogod, persze ahhoz kell némi szerencse is, hogy elkapd a csúcsot. Nekünk abból baba lett.
2018. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folytatom a tesztelést csak demitiváló, hogy két napja még halvány csík sincs..
2018. jan. 19. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg a pg53 mikroszkópot. Van akinek bevált, van akinek összevissza jelez.
2018. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!