Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez normalis? Vagy...

Szerintetek ez normalis? Vagy keressek egy orvost es kezdjem meg a vizsgalatokat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassan 2 eve h nem vedekezunk a baratommal.

Es meg mindig nem estem tole teherbe.

Nogyogyasz azt mondta semmi bajom.

Viszont meg egy vervetelre se kuldott el.

Cisztat, miomat ilyeneket nem lat.

Menszeszem minden honapban van, viszont mindig mashogy jon meg van h 24 en utanna 11 en stb.

Gondoltam mar a pajzsmirigyre mert sokan mondtak h az is lehet gond.

Szerintetek?

Ez normalis?

Mindig mondjak h 1 ev utan ha nem sikerul a baba akk vizsgalatok.

Tapasztalatok?

Noverem is 3 ev fel ev utan esett teherbe, neki sem volt baj. Es ra 2 evre megszuletett meg egy babaja.

Szerintetek mit csinaljak?


2018. júl. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Vizsgáltassátok ki magatokat a párokkal. 1 év sikertelen próbálkozás után javasolt.
2018. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp válts orvost aki rendesen kivizsgál mert az 1 dolog hogy ultrahangon mindent rendben talált.Alaposabb kivizsgálás szükséges,a párodnak sem ártana 1 vizsgálat hogy minden rendben van e a kiskatonnákal.Neked is kell 3 és 21 napi hormonsor,cukorterhelés nincs e Inzulinrezisztenciád.
2018. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Elso lepes az orvosvaltas.. az nem orvos, aki 2 év után ezt mondja.

Majd a masik orvos megkezdi a kivizsgalast mind a kettőtöknél, kitartás.

2018. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

"mindig mashogy jon meg van h 24 en utanna 11 en stb."


Hűha! És 2 év után se tanultad meg, hogy hogyan kell ciklushosszt számolni?

2018. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kivizsgálás. Lehet, hogy neked tényleg semmi bajod, de a párodnak kevés a használható spermiumja. Több millió van és abból csak ~20 ér célhoz és a végén 1 győz. Ha szeretnétek gyereket egy orvos váltás és majd ő intézi a dolgokat. Bár a meddőség is csak papírforma. Ismerősömnek 20 éve van papírja hogy meddő (férfi). Jöbb egy nő és rá 2 hónapra terhess lett. Majdnem szétmentek mert, hogy neki nem lehet, bizonyított tény. Megszülett a pici és tiszta apja. De van teszt is. Szóval próbálkozni és próbálkozni. Nekem 3 évig semmi nem volt a párommal. Nem védekeztünk ha jön a baba akkor jön. Nem lett.. Szétmentünk és nekem is van babám meg neki is lett. Egyszerűen nem illettünk egymáshoz ilyen téren.
2018. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!