Norculot, closty, proveta? Valaki aki szedte így őket írna véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ezt a gyógyszersorozatot ma irta fel az orvosom.

Volt vizsgálat tidom hogy és miért kell szednem .

Az érdekelne hogy a prevenart meddig szedte a végén?

És volt akinek összejött a kicsi ettől így?

Tartok a mellékhatásoktól is.

Köszönöm ha válaszolsz



2018. júl. 11. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok Provena!

Elírtam az utolsó gyógyszer nevet!

2018. júl. 11. 21:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is felirta a doki az első kettő gyógyszert, az utolsót amit írsz nem ismerem. De!

Jó tanácsként írom, hogy a Norcolut semmit sem ér. Azért mert meghozza a vérzésed, nem jelenti azt hogy minden oké, mert nagyon nem az. Mondom ezt úgy, hogy nekem is felírták és szedtem is. Ha szedtem akkor megjött, ha nem szedtem nem jött meg. A Closty pedig ha szerencséd van akkor kierőszakol egy peteérést. Ha szerencséd van össze is jöhet a baba, de mivel valószínű hormongondod van, nagy az esély a vételésre.


Én nem javaslom a Norcolutot. Rendbe kell hozni a hormonháztartásod, és ez a gyógyszer ebben nem lesz a segítségedre.

2018. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!