Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Leírnátok pontosan milyen...

Leírnátok pontosan milyen vizsgálatokat kérnek a Kaáliban a lombik megkezdése előtt?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyünk első konzultációra és amit eredményt csak tudok szeretném vinni.

Köszönöm szépen a segítséget!


2018. júl. 22. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ott voltam, hanem pozsony, de vizsgálatokat amire emlékszem leírom. Szóval először is spermiograf, de azt megcsinálják ott, ha még nem voltatok más intézetben, de ha igen akkor is csináltak, de kérték az előző eredményt is. Félévnél nem öregebb rákszűrés eredményt kelett kikérnem a női dokimtól. Más papírt talán nem vittem, de ha eszembe jutna valami szólok. (Ha voltál műtve, szerintem arról is vigyél be papírt). Megultrahangoztak. Vért vettek többször is, egyiket arra hogy nem e vagyunk hiv fertőzöttek, másikat csak tőlem pajzsmirigyem rendben e van, a többit nem tudon már. Elkellett mennünk genetikai vizsgálatra. Aztmondták 3 hónap lesz az eredmény, és sok helyen annyi is, de mi jó intézetet fogtunk ki 3 hét alatt meglett az etedmény. (Az arról szólt, hogy kérdezgettek a családról, betegségeikről, kinek mennyi gyereke van.. és vettek vért és ennyi. Ingyenes volt nálunk.) Azt a papírt kelett bevinni. Aztán ha az oké mehet tovább. Alákelett írnunk, hogy alávetem magam ennek az egész beültetésnek. Onnantól jöttek az injekciók, magamnak kelett beadni otthon, aztán hívtak be figyelgetni, jól e alakulnak a dolgok. Talán először 2 injekcio, aztán egy harmadik. És végül egy de azt nagyon pontosan kelett, arra a időre amit mondtak. Nemtudom már hány hétig tartott ez az egész injekciózás. Adtak egy papirt, mivel nem vagyunk házasok, ezt közjegyzővel kelett lepecséltetnünk. Küldtek belgyógyászhoz. De nekem körzeti is negcsinálta a vizsgálatot. Csak vérvétel, ekg , vizelet minta talán ennyiből állt. Onnantól jött a leszívás, altatás melett, előtte 10 órat se nem ihattam, se nem ehettem. Utána pár nap a beültetés, azt tudom h sokat kellett inni, teli húgyhólyaggal csinálták, az nem fájt, csak majd bepisiltem, és utána még 10 percig feküdni kelett😂 teszteltem, pozi lett, elkellett menni vérre, megállapították, hogy sikerült. Kétszer még ultrahang náluk, utána átadtak a nőgyógyászomnak. 2ből 2 ikrek. :) A gond a páromnál volt amúgy, mert lassúak és kevés, és szinte kizárt volt az esély természetesen.. bocsi ha vannak helyesírási hibák, csak gyorsan pötyögtem 😂
2018. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsazsa199 válasza:
szia én is most megyek majd első konzutációra és a férjenél is lassan mozgó katonák vannak meg sok az álló ezért javasolták egyből a lombikot :( szoval engem meg majd most fognak meg müteni mert egy éve a cytologia eredményem nem jó folyton p3 sajnos de visznt agusztusba lesz az elsö konzi ?addig milyen vizsgálatokat csináltassak meg és férjem?
2018. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia második, első vagyok, a genetikaira jobb ha elmentek, mert valahol tényleg 3 hónapot kell várni az eredményre addig nem csinálnak semmit. Legalábbis errefelé így van, azért kérdezz rá a dokitól, egy telefon hívásba kerül, és legalább nem kell annyit várni a papírra, ha kell.
2018. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a többi pl a belgyógyászati vizsgálat is egy kettő meglett, de arra is rákérdezhetsz, hogy meg e csináltathatod, hogy legyen meg az eredmény. Meg rákszűrésed legyen félévnél nem régebbi. De ezek már tényleg közben is megcsinálhatóak.
2018. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!