Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Aids, hepatitis,...

Lombikosok! Aids, hepatitis, chlamydia vizsgálatokat milyen időközönként kell ismételtetni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve járunk a Debreceni Kaáliba, eddig sajnos sikertelenül. Ezeket a vizsgálatokat akkor megcsináltattuk, de nem tudom, hogy mindet ismételtetni kell ha lejár az 1 év? Vagy korábban kellett volna?

2013. dec. 17. 06:51
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mi a budapesti kaáliba jártunk, de nem hiszem hogy lenne különbség. Ezeket nem kellett ismételtetnünk, csak a rákszűrést kérték évente.

2013. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)


Nekem is így logikus, ha ezeket nem kell vizsgálni minden évben. Remélem itt sem kérik.


És a belgyógyászati vizsgálatot?

2013. dec. 17. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan rákérdeztem ott, és ezeket a vizsgálatokat nem kell ismételni. Nekünk most lesz az első lombik, csak tolódott... Neked ki a Dokid? Hány lombikon vagy túl?
2013. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Leskó doktorhoz járunk.


Eddig egy stimulációt kezdtünk meg, de ciszta miatt le is kellett állítani :(


Sajnos nehéz eset vagyok, petefészek-kimerülésem van, így a hormonértékeket mindig be kell állítani előtte, és ez több hónap, mire újra tudunk kezdeni.


De majd most :) Januárban megyek újra, és remélem sikeres lesz :)

2013. dec. 17. 16:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Te is Debrecenbe jársz?


Írj privit, ha gondolod

2013. dec. 17. 16:58
 6/7 anonim válasza:

Szia

Nekem a Bp-i kaáliba a dokim egy év után az alábbi friss vizsgálatokat kérte: rákszűrés, chlamidya, ureaplasma és mycoplasma. Aids-et és hepatitist nem.

Szerintem a vizsgálatok dokitól és nem intézménytől függnek.

2013. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, neked is :)
2013. dec. 28. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!