Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nekem egy alattomos huncut...

Nekem egy alattomos huncut gyerekem van azert mert ha nem figyelunk rá akkor kedves probálkozások után már inkább olyat csinál amit nem szabad, amire figyelünk?

Figyelt kérdés

Mert ezt állítják.

Pedig én minden oldalon olvastam, hogy a gyerekek nem rosszak, csak nincs sok eszközük magukra felhivni a figyelmet stb.

Erre cáfol más, hogy az ő gyermeke soha nem hivta fel magára igy a figyelmet hogy szándekosan csinálna rosszat. Es az én gyermekem a huncut..

Pedig szerintem szándékos rosszakarás nincs is még bennük, mert 2 évesen még ott tartanak hogy neki szüksege van valamire szoval natur énközpontuak még.


Olyan rossz hogy a gyermekemről rosszat mondanak.


2016. jún. 26. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a huncut rossz tulajdonság, és aki ezt mondja, rosszat mond a gyerekre. Nekem három gyerekem van, a legkisebb határozottan sokkal huncutabb, mint a másik kettő, nála, ha egy pillanatra leveszem róla a szememet, teljesen hajmeresztő ötletei támadnak. Nem azért, mert éppen fel akarja magára hívni a figyelmet, hanem egyszerűen ő ilyen, a világot bátran felfedező típus.
2016. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Negativ ertelemben kaptam pedig.
2016. jún. 26. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Bezzeganyákkal ne foglalkozz! Minden gyerek más, és ez teljesen normális.
2016. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rosszindulatból mondta? Szerintem a huncut inkább aranyos kifejezés, olyasmi, mint a rosszcsont, nincs benne semmi sértő.
2016. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt? Miért foglalkozol a véleményükkel? A mi fiunk is ilyen. Próbáljuk leszoktatni róla, majd idővel sikerül is. Nem gondolom, hogy ez egy jó tulajdonság, de azt sem gondolom, hogy ettől rossz lenne a gyerekem. Ha más ezt negatív értelemben használja rá, hát lelke rajta, nem érdekel. Nem foglalkozom mindenki véleményével, mert rövid időn belül megzakkannék.
2016. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!