Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Várjam meg a menstruaciót...

Várjam meg a menstruaciót vagy ne?

Figyelt kérdés
Endokrinológus adott beutalót IR vizsgálatra a múlt héten.Ma előszedtem a beutalót és láttam, hogy sokkal több mindent is kér tsh, fsh stb.Mivel a nődokim már elküldött egyszer hormonvizsgálatra tudom, hogy általában ezeket a hormonokat a ciklus 3. illetbe a 21. napján szokták nézni.Endodoki külföldre utazott nem tudok vele beszélni, de nem is említette, hogy mikor menjek, csak hogy majd intézzem el.Most a ciklusom 25. napján vagyok (általában 33 naposak a ciklusaim), mit gondoltok elmehetek a héten vérvételre vagy várjam meg vele a vérzést?Bár úgy látom vizeletvizsgálatot is kér.Kicsit összezavarodtam.

2018. aug. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3 és 21 napi vérvételre egy ciklusban kell menni.Csak így mérvadó
2018. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az világos, hogy 1 ciklusban kell nézni, de nekem most az IR vizsgálat lenne a legfontosabb, ugye az meg nincs menstruacióhoz kötve.Vagy esetleg 1 beutalóval többször is mehetek?Vagy nem értem miért írta ki egy beutalóra a hormon és az IR vizsgálatot.
2018. aug. 6. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván több cső vért vesznek le egyszerre.Szerintem érdemes megvárnod a 3.dik napi vérvételt mert akkor az egészet 2 szúrással letudod.
2018. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy beutaló csak egyszer használható.
2018. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!