Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapolcai Pannon Reprodukciós...

Tapolcai Pannon Reprodukciós Intézetről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Párommal készülünk elmenni hozzájuk, mert több mint egy éve sikertelen a baba fogantatás. Érdekelnének a vélemények az intézetről.

2018. aug. 14. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Megoszlanak róla a vélemények, de nekem/nekünk pozitív tapasztalataink voltak.


A menstruáció 1. napján kellett felhívni őket és arra a ciklus végére adtak időpontot. Mi először Győrbe szerettünk volna menni, de ott idopontot sem sikerült kapnunk.

Az első alkalommal volt nőgyógyászati vizsgálat, ultrahang, kenetvétel nemi betegsegek csekkolására, 21. napi hormonpanel és adtak beutalót 3. napira is. Nézték AMH-t, férjem pedig adott helyben egy első mintát és vért is vettek tőle. A második alkalom nekem csak konzultáció volt, férjemnek akkor lett volna a 2. Mintaadas (előtte egy héttel bement mintat adni, mert pont aznap lett volna a peteérésem), így “csak” urológiai vizsgálata volt (UH és prosztata).


Mindkettőnknek jók lettek az eredményei és milyen szerencse, hogy korábban bevitte a férjem a 2. mintát, mert abban a hónapban megfogantam spontán. :)


Amúgy mi fizettünk ott, mert pl. ezek a hormonpaneles vérvételek csak akkor ingyenesek, ha körzetileg oda tartozol. De adtak volna beutalót is, csak így egyszerűbb volt.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan. Kívánom, hogy minden a lehető legjobban alakuljon! :)

2018. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönjük a választ! Egyenlőre nincs több kérdésem, már jelentkeztünk az intézetbe. Remélem, hogy mi is eredményesek leszünk! :)
2018. aug. 18. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


mikorra kaptatok időpontot? Mi van veletek? Mi első konzultációra megyünk nemosoká.

2018. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!