Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 29. napján vagyok,14....

Ciklus 29. napján vagyok,14. dpo,30. -ára nem várom. Szerintetek csak odaképzelem a 2. csíkot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy húszezer ilyen kérdés van, de nem tudom mással megbeszélni. 2014 óta nem védekezünk, de nem érkezett a csoda, orvosi segítséggel sem (év elején vetettük bele magunkat) Ez a ciklusom spontán volt, a dokim szabadságolt.


[link]



#spontán #ciklus 29
2018. aug. 26. 08:47
 51/101 anonim ***** válasza:

13-as


Nem, én csak drukkolni járok ide.Mióta az eszemet tudom babát szeretnék, de már valószínűleg le kell mondanom róla.Első sorban az apuka hiányzik hozzá, de szerintem nem is nagyon sikerülhetne eü. okokból:(

Már 36 vagyok, lassan 37.Nem is akarok belegondolni, hogy nem lesz, de mindig örülök, ha olyat látok, hogy valakinek sok nehézség után sikerül.

2018. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 A kérdező kommentje:

Igen, a Tapolcai reprodukciós intézetbe járok. Csak ugye, szabin volt a dokim és így kimaradt a 12. napi uh, aztán már szabit sem kaptam, szóval se tüszőrepi, se inszem... Úgyhogy az itthoni orvos csinált uh-t a 13. napon, és most is hozzá mentem először, de ki is hagyhattam volna ezek szerint.

13-as, ez szomorú, de te nagyon pozitívan állsz a dolgokhoz, és az nem lehet hogy a jó embereknek ne sikerülne!

2018. aug. 31. 18:24
 53/101 anonim ***** válasza:
#4es vagyok. Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen! Remélem a következő vizsgálat után is a hullámvasút tetején leszel. :)
2018. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:

Én most teszteltem negativat :( predictor early :( full negatív. Mondjuk ez az együttlét utáni 9. Nap szóval azért teljesen nem adom fel. Naptár szerdára írja a mensest, ez a 26. Ciklusnap. Viszont van pár Ocsmány pattanásom ami undorító módon mindig menses előtt pár nappal jön ki :(.


Szerintetek remenykedjek vagy adjam fel?

2018. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
Illetve 10. És 11. Dpo
2018. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 A kérdező kommentje:
Remény mindig van. Nálam nem volt sok, hiszen nem tudtunk inszem et csinálni, de valahol a szívem mélyén végül is bíztam a lehetetlen én, mert teszteltem mint egy megszállott :) Pedig szinte semmi esélyem nem volt. Szóval fel a fejjel kedves utolsó. Csak előre kell nézni.
2018. szept. 2. 12:19
 57/101 A kérdező kommentje:

*bíztam a lehetetlenben (auto javítás 😏)

Köszönöm 4-es :) én is remélem!

2018. szept. 2. 12:22
 58/101 anonim ***** válasza:

#13as vagyok.

Igen, elég gyerekagyam van, ezért még hiszek a csodákban.Addig meg szurkolok neked, meg azoknak, akik pár lépéssel közelebb állnak a csodához,mint most én:)

2018. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
54., az együttlét utáni 9. napon mi a túróért tesztelsz?! Be sem fejeződhetett egy beágyazódási folyamat! Hagyd ezt a nyomorult dpo-zgatást, 10 meg 11. dpo-val mit akarsz?! 14. környékén van értelme tesztelni legkorábban...... Én értem a gyerek utáni vágyat de a józan eszünket ne veszítsük már el.......
2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
Hàt èn is idekeverdtem ès nagyon nagyon drukkolok.Èn 8.nem vàrom ès minden nap szemezek a teszttel dehàt felesleges megcsinàlnom mèg ilyenkor. Vègig olvastam a sztoridat ès nagyon durvaaa.van azòta fejlemèny?
2018. szept. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!