Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 29. napján vagyok,14....

Ciklus 29. napján vagyok,14. dpo,30. -ára nem várom. Szerintetek csak odaképzelem a 2. csíkot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy húszezer ilyen kérdés van, de nem tudom mással megbeszélni. 2014 óta nem védekezünk, de nem érkezett a csoda, orvosi segítséggel sem (év elején vetettük bele magunkat) Ez a ciklusom spontán volt, a dokim szabadságolt.


[link]



#spontán #ciklus 29
2018. aug. 26. 08:47
 71/101 A kérdező kommentje:
Szia 13-as, köszönöm kérdésed! :) ma voltam vizsgálaton, és igen, minden rendben van velünk. 19.1mm a babácska, és az orvos szerint korának megfelelő, május 6.-át jelölte meg szülési időnek. Jövőre végre mi is család leszünk. Hihetetlen. Vasárnap betöltöm a 9. hetet, és most el köszöntek tőlünk a klinikán.
2018. szept. 27. 22:39
 72/101 anonim ***** válasza:
Úgy feldobtad megint a napom :) borzasztó jó ilyet olvasni :)
2018. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
Jaj,de jó!Azért majd még!Kisfiút vagy kislányt szeretnétek inkább?Persze, gondolom tök mind1, nem az a lényeg, de ha kívánságműsor lenne?
2018. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
Ja,13-as voltam:)
2018. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 A kérdező kommentje:
Még itt leszek jó darabig, annyi mindent olvasni itt. Hihetetlen ez a gyakori kérdések 🙂 tényleg nem vágyok másra, csak hogy egészségesen születhessen. A többi mindegy. Persze megérzés van, de mindenkinek más. Szerintem lány lesz, a férjem is lányra tippel, a családom többi tagja kisfiút "érez" :) mind a két lehetőségre fel vagyunk készülve.
2018. okt. 2. 08:13
 76/101 anonim ***** válasza:
Hogy vagy(tok)?Minden ok.?
2018. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, minden rendben. Te nagyon beletaláltál, mert pont ma reggel voltunk a 12. heti genetikai uh-n. Nagyon szégyenlős, úgyhogy hasival, hüvelyivel, megint hasival, majd újra hüvelyivel, végül megint hasival megviszgáltak, és hála Istennek, semmi gond nincs :) Sőt, 12 hetes és 4 napos vagyok utolsó mensi első napjától számolva, de ők a kiskönyvembe 13+3-at írtak. :)
2018. okt. 25. 17:50
 78/101 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nagyon rég olvastalak mikor a kérdést tetted fel. Nagyon örülök, hogy minden rendben, szépen fejlődik a babód :) A nemét nem tudták esetleg megmondani?

Még az első oldalon írtam aki szintén david tesztet használt és 34 hetes. Már megszületett a fiam azóta :)

2018. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok 78-as :) A nemét nem merték megtippelni, így is alig találták a kötelező mérni valókat, annyira "rosszul" feküdt. Azt mondták nem lesz baj ebből, csak most a vizsgálat szempontjából nehezebb. Szóval inkább nem firtattam én sem. Ráérünk még a nemével. Úgysem akarok csak fiús, vagy csak lányos baba holmikat beszerezni. :)
2018. okt. 25. 19:39
 80/101 anonim ***** válasza:

Igen, sejtettem, hogy a genetikai körül járhatsz, azért is kérdeztem.Nagyon örülök, csak így tovább:)

76-os voltam, aki amúgy 13-as, csak lemaradt:)

78-nak én is gratulálok a babájához.Sok boldogságot!

2018. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!