Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel tudnàm a progeszteron...

Mivel tudnàm a progeszteron szintet növelni? Hormonvizsgálatnál a ciklus 4. napjàn a progeszteron szintem 0,40 és a ciklus 21. napjàn pedig 1,60 volt.

Figyelt kérdés
Kisbabàt szeretnénk!
2018. szept. 2. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2018. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, ezt neki kellene elmondani. De nekem a 3. Napon hasonló lett, az rendben. De a 21. Napon ilyen kevés, akkor szerintem nincs peteérésed. Ha nincs, akkor a progi se emelkedik. Nézték már uh-val, hogy volt-e peteérés?
2018. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, valószínűleg nincs peteérésed, azt kell rendbetenni, hogy legyen és akkor nem lesz ilyen alacsony a 21. Napi progeszteron szinted.
2018. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kell kezelni amiért nincs peteérés.
2018. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen köszi a tanácsokat, már kaptam is időpontot az orvoshoz. Remélem mihamarabb tud majd segíteni.
2018. szept. 2. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a doki a baràtcserjèt ajánlotta, nem igazán hittem benne, de teljesen rendbe tett :)
2018. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ, már olvastam róla èn is.

Ha tényleg ilyen hatásos akkor ki fogom próbálni.

2018. szept. 5. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!