Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a progeszteronérték jó,...

Ez a progeszteronérték jó, vagy kevés a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
A 21. napos progeszteronértékem 32,68 nmol/l lett. Először örültem, hogy tök jó, aztán láttam meg, hogy ja, ez nem az a mértékegység. Internetes infók alapján legalább 38-nak kellene lennie. Ez tényleg kevés? És, ha kevés, ez okozhatja a következő tüneteket: peteérésem szerintem tuti van, minden tünet megvan, és az LH-tesztek is mindig pozitívak az adott napon. Viszont ami nagyon fura, hogy az ébredési hőm viszont nem emelkedik. Ez a progeszteronhiány miatt is lehet? Illetve, ha ez alacsony, azt mennyire bonyolult orvosolni? Sok kérdés lett, de nagyon hálás lennék egy kis infóért. Jövő héten megyek endokrinológushoz és nődokihoz is, addig is jó lenne picit többet tudni olyanoktól, akiknek van tapasztalata.
2018. szept. 14. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy a ciklus vége felé mindig lát cisztát a doki ultrahangon is. Ez lehet, hogy azért van, mert lenne érett pete, csak a progi miatt nincs tüszőrepedés?
2018. szept. 14. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 23-ra mondta a doki, hogy van peteeresem.
2018. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
20 feletti értéknél bizonyított a tüszőrepedés, ilyen értékkek terhebe tudsz esni, és kihordani :) nekem a 21.napon 18 volt a progeszteron szintem, következő ciklusban pozitívat teszteltem, pont akkor kezdtük volt a clostys stimulálást, 10 hetes vagyok, nem kapok pótlást, minden rendben van velünk! :)
2018. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1,7 nmol/l. Ennél biztosan jobb a te értéked. Ha kell akkor pedig a dokid rendbe teszi az értékeket és jöhet a baba. :)
2018. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!