Mennyi 2 ampulla Ovitrelle lebomlási ideje?

Figyelt kérdés

SOS lányok! Van itt közületek olyan, akinek 2 ampulla ovitrellet kellett beadni punkcio előtt ? Az mennyi idő alatt bomlik le ?

Nekem 09.12.en kellett beadni, majd 09.19. én 5 napos embriókat kaptam vissza, azonban ekkor már nem kellett Ovitrellet szúrni, tehát 13 nap telt el az utolsó szurik óta, most pedig ET 6. Napon szép pozitívat teszteltem időn belül 10-es teszttel! Nagyon reménykedünk , hogy már a kisbabank jelez. Ezért is érdekelne a lebomlási ideje, vagy legalábbis a teszt meddig mutathatja, hiszen szép látható a 2. csík.



2018. szept. 25. 16:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel, et+9 délután brutal erős két csik.


Valahol úgy olvastam, hogy 14 nap, viszont ha azt mutatna, szetintem éppenhogy látszódjanak csak. Nagyon drukkolok, gondolom pénteken mesz Vervetelre, jó magas hcgt kívánok

2018. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, hogy írtál :) mindenhol nézegettem a kiurulesi időt, de csak a fel és egy ampullara találtam. Október 2. lesz vv. Addig becsavarodok :D

Nagyon bizakodó vagyok, ez a 3. lombikunk, hátha ezúttal sikerrel járunk :) neked volt már vv?

Nagyon köszönöm a jó kívánságot ! Viszont kívánom én is ! :)

2018. szept. 25. 18:05
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen, 315 volt a hcg et+9 úgyhogy nagy eséllyel ikrek, olyan szuper lenne. Jövő csütörtökön megyek ultrahangra. Ez volt a 4. Lombik, de a 3 is sikeres volt, van egy egy éves kisfiam, nala et+9-en 115 volt a hcg :)
2018. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Uhh nagyon szuperül hangzik ! Nagy gratuláció! :))) akkor nálad is pont ezek a paraméterek, 2 ovitrelle :D ?

Én is úgy gondolom, ha az dolgozna, akkor már igencsak halvány lenne a csík, de szépen előjött kb fel percen belül :) nagyon nagyon boldog lennék !!!

2018. szept. 25. 18:21
 5/26 anonim ***** válasza:

2 ampulla és ötnaposokat kaptam vissza. Irj majd mindenképp :)


Hol csináltak a lombikot?

2018. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Egyre jobban izgulok :D

Debrecen ARC /régi Káli /

Mindenképp jelentkezem! Szorits nekem nagyon legyszi

!!! :D

Jó egészséget és boldog babavarast !;)

2018. szept. 25. 18:39
 7/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon!!!!
2018. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vérből nézess Béta Hcg-t, az a biztos :) drukkolok
2018. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) majd okt 2. lesz a vérvétel, addig nem megyek, hiszen mindjárt itt van :) viszont ma reggel is teszteltem, erősebb lett ! :D
2018. szept. 26. 08:40
 10/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok, szintén Debrecenben volt beultetesem, mi már 17.heten járunk :) nagyon várom a hireket
2018. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!