Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Természetes úton nem tudok...

Természetes úton nem tudok megfoganni. Félek hogy kicsúszunk az időből. Hogyan tudnék pozitív maradni?

Figyelt kérdés

Én jópár évvel fiatalabb vagyok mint a párom. Több vizsgálat is igazolta hogy természetes úton biztosan nem tudok teherbe esni. Az egyetlen megoldás a lombik.

A párommal amikor elkezdtük a próbálkozást megbeszéltük hogy 2-3 éven belül jó lenne ha sikerülne. Ebből eltelt egy év, a lombikról pedig tudjuk hogy hosszú hónapokat/éveket vesz igénybe.

Nagyon szomorú vagyok. Tudom hogy a párom próbálkozni szeretne, és én is, de folyamatosan aggódom hogy mi van ha mégse sikerül, vagy ha már bővel 40 felett lesz mire megfogan egy pici élet.

Túl lehet élni ezt az időszakot valahogy?

Feladni nem szeretném, de úgy érzem rettentő nehéz most lelkesnek maradni.

Tudom hogy mellettem marad, és én is mellette, mert egy csodàlatos ember és nagyon szeretjük egymást.

Vége lesz ennek a bizonytalan időszaknak valamikor??


2018. okt. 8. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:

*nem fog megfoganni

Bocsánat elírtam a kérdést.

2018. okt. 8. 22:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A párodat is vizsgálták? Ilyenkor az szokott az első lenni. Lehet,hogy nála is gond van.
2018. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen nála minden rendben volt.

Egyértelműen kimutatható hogy nálam van olyan elváltozás ami miatt nem sikerülhet.

2018. okt. 8. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért próbálkoztok akkor?

Nem értem


1 év a várólista lombikon..

2018. okt. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyértelmű hogy nem lehet természetes úton, akkor beszéljétek meg a lombikot, és cselekedjetek. ne várjatok a csodára.

Ha államira mentek akkor 1évet is várni kell az első konzultációra, de ha magánba akkor csak 1-2hónapot.

Miis már régóta várunk, most határoztuk el a lombikot. Nagoyn rossz midnig mindig várni, és csalódni. Közben az ember állandóan arra gondol, hogy telneka hónapok, egyre depisebb lesz emiatt. Ezt csak az tudja, aki átélte, átérzi. Nem lehet egyszerűen nem gondolni rá. Sokan mondják, hogy engedd el, és akkor sikerül. Ha valakinek szervi baja van, hiába enged el bármit, nem fog sikerülni ( nyilván vannak szerencsések akinek igen).

Nekünk 5% alattot mondott természetes úton, ami azt jeleti ha várok még 5évet, akkor talán sikerül. Tlalán a következő ciklsuban talán az 50. következőbe.

Én ezt nem birom lelkileg már , és nemis akarom. Ezért döntöttünk a lombik mellett.

2018. okt. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem akkor, hogy mire vártok? Ha akartok gyereket akkor most amilyen hamar csak lehet fel kéne kerülni a várólistára vagy magánba menni ha megtehetitek.
2018. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon frissek még az eredmények, amilyen hamar csak tudunj jelentkezünk.
2018. okt. 9. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
utolsó előtti vagyok, aki szintén most készül lombikra. Babaneten, hoxán nagoyn jó fórumok vannak a témában
2018. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!