Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ket hete kesik a menstruaciom,...

Ket hete kesik a menstruaciom, nem vart napjan eros pozitiv tesz utanna negativ vagy nagyon halvany, volt meg valaki igy?

Figyelt kérdés
Egy eve probalkozunk a parommal a nem vart elott egy hettel keves barnas folyas volt, majd nem vart napjan eros pozitiv teszt, utanna csak negativ vagy csak nagyon halvany, de menstruacio sehol, kozbe hanyinger, vagy enyhe gorcs es mell feszules enyi. Hetfon megyek dokihoz, de addig is ha van valakinek ilyen tapasztalata meg oszthatja! Remenykedhetek meg! 😣

2018. okt. 9. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat ez fura. Viszont ha elhalt terhesseg meg kene jonnie
2018. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat igen, de a hom is folyamatosan fent van !
2018. okt. 9. 14:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Es fokozatosan kellene abban az esetben csokkenjen a hcg.
2018. okt. 9. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem 4-5 hetesen halt el az első terhességem, végül 9 hetesen műtöttek meg vele, mert nem jött meg, nem lökődött ki :/ Remélem kérdező, nálad nem ez van, drukkolok.
2018. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom ami tortent😔 de a teszt pozitiv volt?
2018. okt. 9. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én, pont most. Aztán meg is jött :(
2018. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Pozitív volt, igen.
2018. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy telnek a napok, annal jobban aggodom, ma is csinaltam tesztet de nemtudom eldonteni , hogy szaradasi csik vagy tenleg latok ott valamit!
2018. okt. 10. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!