Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 43. napon jött meg, de nem...

43. napon jött meg, de nem volt szokványos a menstruacióm. Nagyon kevés volt, második napon szinte kimaradt, utána barnázás. Teszt negatív. Évek óta próbálkozunk. Volt már így valaki? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Előző hónapban pont voltam vizsgalaton. Volt peteérésem és a progeszteron szintem is jó volt.

2017. febr. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyanúgy jártam ebben a hónapban én is. Múlt hónapban volt peteérésem, progeszteron szintén jó, és ebben a hónapban meg nem volt. Ráadásul iszom az Inofolicot, meg szedem a gyógyszert prolaktin szint miatt. A doki Norcolutot írt fel, hogy meghozzuk a menstruációt, mivel nekem is késett volna. Valószínű, hogy most neked sem volt peteérésed. Igaz nem lehet minden hónapban :-)

Mit jelent az évek óta próbálkozás? Hormonjaid rendben vannak? Csak mert én is két év sikertelenség után mentem vérvételre, és egyszerre kiderült miért nem sikerül.

2017. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43 napos ciklussal egyhamar nem lesz baba. Ott valami bibi van.
2017. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi már 4 éve próbálkozunk. PCOS+IR- em van.

Így még nem voltam. Ha késett is de szokványos volt a mensim. Most meg szinte semmi.

2017. febr. 11. 22:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Első, neked mi bajod? Csak a prolakton szinted nem jó?
2017. febr. 11. 22:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Első, neked mi bajod? Csak a prolaktin szinted nem jó?
2017. febr. 11. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok! Igen nekem nagyon magas volt a prolaktinom. 1326, és 500-ig jó. Tejcsorgásom is volt mellette. Szóval esélytelen volt a teherbeesés. Jelenleg arra várok, hogy időpontot kapjak koponya MRI-re, mivel nem kizárt hogy microadeomám van. Egy hónapja szedem a gyógyszert,de a tejcsorgás már a második héten megszűnt.
2017. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz! Minden jót kívánok!
2017. febr. 11. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm! Neked is mielőbbi babásodást :-)
2017. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!