Mi van, ha belemegyek a lombikba, es megbanom? Akkor inkabb bele se vagjak, ha ez eszembe jut?

Figyelt kérdés

Pl. a mellekhatasok, problemas terhesseg, szules, vagy nagyon rosszul alvo lesz, vagy tobbemberes.


2. gyerek eseten, 1 mar van, aki termeszetes uton sikerult.



2018. okt. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A mellékhatások miatt megértem, ha aggódsz. De a többi...
2018. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Amiket felsoroltál, azok közül sem a terhesség milyensége (problémás vagy sem), sem a szülés módja, sem a gyermek alvási szokásai, sem pesig a "több emberesség" nem a lombikon múlik. Egyedül a hormon bomba amit kapsz, esetleg attól tarthatsz. De az összes többi nem ezen múlik...
2018. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én sem ertem miért releváns a problémáidnál hogy lombik...

Kerdezd inkabb azt, hogy merj-e második gyereket vállalni.

2018. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lombikkal esnél teherbe, aztán abortuszra mennél, mert meggondoltad magad, az tényleg gáz lenne. Szóval ilyen esetben inkább ne vállalj.


És igen, ismerek olyat aki a második lombikra várt és közben természetes úton megfogant neki.

2018. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, a mellékhatások összefüggnek a lombikkal, de hogy a terhességed, pláne szülésed és a baba személyisége milyen lesz, az természetes úton fogant babáknál is "zsákbamacska". Előbb azt kérdezd meg magadtól, vágysz-e annyira még egy gyermekre, hogy úgy érzed, most azt se bánnád, ha pár évig alig alszol, csak lenne már. Utána kezdhetsz gondolkodni, hogy a lombikot akarod-e vagy nem fér bele a világképedbe a mesterséges út vagy az egészségedbe, mert mondjuk trombózishajlamod van. Valamennyi kétely és félelem viszont mindenkiben van ilyen nagy döntések előtt, akárhányadik gyermek előtt is.
2018. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az elso elott semmi ketely nem volt bennem, alig vartam, hogy jojjon (1,5 evet varni kellett majdnem munka miatt). Barmire hajlando lettem volna, ezert most fura, hogy neha nagyon akarom, neha meg az jut eszembe, hogy mi lenne, ha bevallalnam, sikerulne, aztan nem is birnam ideigeleg, kozben meg meg az egeszsegemetcis jobban kockaztatnam.
2018. okt. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!