Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idönek kell eltelnie...

Mennyi idönek kell eltelnie az inszemináció és a lombik között? Pl. Nem sikerül az inszem, utána hány hónappal vághatok bele a lombikba? Két lombik között 3 hónap pihenö van. De mennyi 2 inszem között ill. inszem és lombik között?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Inszeminációt lehet csinálni havonta. Illetve ahogy kiadja a ciklus, mert nekem pl. kicsit borult a gyógyszerek miatt, tehát kb. 32-33 naponta tudták megcsinálni.

Lombikot 3 havonta lehet, ha jól tudom, mi idáig nem jutottunk el. Azt viszont mondták, hogy lombikok között lehet menni inszeminációra a kimaradó hónapokban, tehát lombik és inszem, illetve inszem és lombik között nem kell várni, következő ciklusban lehet csinálni. (Elvileg, mert azért ez elég megterhelő lehet. Nem biztos, hogy megéri.)

2014. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 lombik között 3 hónapnak el kell telnie.

Inszemeket csinálhatnak havonta is akár, és igen, a lombikok szünetében is lehet, bár szerintem akkor inkább tényleg "pihentetni" kellene a szervezetet a hormonok miatt. A lombiknál jóval többet kap az ember, mint az inszemeknél (ahol 1, 2 max 3 tüsző érik, lombiknál meg van, hogy tíznél is több)


Nem tudom, hogy hol csinálják, mert van, ahol eleve van várólista a tb támogatott lombikokra. Ott ezt is ki kell várni.


de ha minden jól megy, akkor inszem után a következő hónapban már szedheted a fogamzásgátlót.

2014. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!