Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért van az, hogy a romáknak...

Miért van az, hogy a romáknak sokkal gyorsabban összejön a gyerek?

Figyelt kérdés
Stresszmentes élet, nincsenek munkahelyi gondok, más a genetikájuk?

2018. okt. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt jóval fiatalabban, másrészt nem terveznek, hanem szexelnek.
2018. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Mert nagy ívben lesz*rják! Én sem hallottam még meddő romáról.


Valamit biztos tudnak, jó nekik.

2018. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Van meddő roma. Én ismerek többet is.

Nem jön össze gyorsabban.

2018. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ismerősnek (roma) 15 év után volt lombik..
2018. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Mivel ők gyakrabban szexelnek és nem igazán védekeznek, statisztikailag több a kihordott terhessegük is. Biztos nekik is van pl. kémiai, csak épp észre sem veszik mert nem tesztelgetnek annyit.


Illetve szerintem igenis erősebb az immunrendszerük! Kevesebb műkaját esznek, nem félnek pl. a Naptól (D-vitamin) hogy "jaj 50-essel fényvédőzök napi hatszor", nem stresszelnek mert nincs hitel meg karrier, csak élnek a napnak és kész.

2018. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek több olyant romát akiknek nehezen jött össze a gyermek van akiknek 10 évet kellet várni és csak lombik lehetett nekik szóval nekik sem megy olyan könnyen. 🙂
2018. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha a komplett Grace klinika sorozat szerelmi szálait négyzetre emeljük, megkapjuk egy szegregátumban felcseperedett kamaszlány egyetlen hétvégéjét. A védekezés meg a vicc szerinti: "Védekeztem én, de többen voltak."
2018. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz, kérdező. Azért van sokkal több gyerekük, mert a döntő többségük soha életében nem védekezik. 1. Nem védekeznek. 2. Nem terveznek. Tehát nincsenek ilyen dolgok, hogy várjuk ki, míg jó munkánk lesz, felépül a házunk, befejezek egy képzést a munkahelyemen, stb. A nagy részük már eleve úgy kezdi el a nemi életét, hogy nem védekezik, és később sem fog. Gondold el, ha te aktívan szexelnél, és soha nem védekeznél, már 15-16 éves korod óta, mennyi gyereked lehetne. Tehát szerintem több gyerekük van, igen, de nem gondolom, hogy gyorsabban jönne össze.
2018. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy cigánylányt, akinek csak lombikkal sikerült teherbeesni. A sok szülésnek hála(vagy genetika) nagyon hamar öregszenek, a 30 éves nő 50-nek néz ki.
2018. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az Isten állatkertje !!!! Ti mind hülyék vagytok.... Hogy lehet ennyi baromságot leírni .... És még a romák buták....
2019. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!