Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6mm endometrium menstruacio...

6mm endometrium menstruacio alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tobb eve mutottek hydrosalpingsal es hasi osszenovesekkel. Sikeresen atjarhato volt a mutet utan azóta nem nezettem. Nem nagyon probalkoztunk a babaval eddig. 28 napos ciklusaim vannak atlagba. Most vasarnap megjott hetfo reggelig tartott aztan csak cseppek. Csutortokon hsg miatt elmentem egy maganorvoshoz. Meglepodott hogy “mensi” alatt 6mm az endometrium. Aztmondta hogy a verzessel tavozik, azota verzes nem volt. Az alhassam fajdogal sokat jarok pisilni. Mi lehet az oka? Baba lehet? Nem teszteltem eddig. Koszonom elore is.



2018. okt. 27. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ezt innen nem tudhatjuk. De tesztelhetsz nyugodtan, és akkor kiderül.
2018. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A babához legalább 8 mm vastagságúnak kellenne lennie.
2018. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!