Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érzékeny mellek-progeszteron...

Érzékeny mellek-progeszteron szint?

Figyelt kérdés

Minden hónapban a tüszőrepedést követően megduzzadnak, érzékennyé válnak a melleim. Ez a mellfájdalom eltart egészen a mensziig, nagyjából 2 hétig. Utána megszűnik a duzzadás, fájdalom. Olvastam valahol, hogy az alacsony progeszteronszint okozza. Más panaszom nincs. pl. nincs barnázás menszi előtt vagy után.

Önmagában a mellfájdalom lehet ennek a következménye? Dokihoz majd egy hónap múlva megyek, őt mindenképp megkérdezem. Addig gondoltam megkérdezlek titeket, hátha volt/van valaki hasonló panasszal.



2018. okt. 30. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kiváncsi vagyok,ha nem baj akkor követem.
2018. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel mert nekem is nagyon megvannak duzzadva...
2018. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nagymértékben lehet alkati kérdés is. Nekem tök rendben van a progeszteronszintem (rengeteg hormonlaboron voltam más miatt, de ezt is nézték mindig, a ciklus minden pontján), és mégis úgy érzem, hogy föl fognak robbanni...persze állhat mögötte hormonhiány is, természetesen, csak nem minden esetben. Van, aki szimplán ilyen.
2018. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt, és csak a szülés(ek), szoptatás(ok) után múlt el a jelenség.
2018. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál. Azt mondta teljesen normális jelenség. Van aki ennyire megérzi a pé-t.

Engem azért aggasztott, mert nem volt mindig így. Csak az utóbbi 1-1,5 évben vált rendszeressé.

Köszi szépen a válaszokat nektek! Most már megnyugodtam! 😊

2018. nov. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!