Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A progeszteron szint alacsony,...

A progeszteron szint alacsony, mennyi ido lehet ennek a helyreallitasa? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnem leirni a tortenetem roviden. Korai terhesseg, missed ab..muszeres befejezes. Majd inzulinrezisztencias vervetel, endokrinologus, aki megallapitotta az ir-t. Dieta, gyogyszer, sport..vervetel, ahol az ösztradiol, a prolaktin es a progeszteron szinteket neztek a 21. napon. A progeszteron szintem 2,1..tehat nincs peteeresem. Az orvosom azt mondta januarig csak dieta es gyogyszer mint eddig..majd ennek a vervetelnek az ismetlese. Szeretnenk mar babat..varunk es varunk..es mindig van akadaly, ami miatt meg tovabb kell varni..meddig kell meg? Remenykedhetek abban, hogy januarban mar jo eredmenyeim lesznek? Tapasztalatok?
2018. okt. 29. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban derült ki az ir-em. Akkor 4 volt a progeszteronom, nem volt peteérésem. Diéta+sport+gyógyszer segített. Januárban fogant meg a kisfiúnk, most született október 1-én. Mondjuk terhesség elején kellett progeszteron pótlás vérzés miatt.


Ha egyszer már sikerült teherbe esned, nem lesz gond ne aggódj! Egyébként ha lesz peteérésed akkor simán jó is lehet a progeszteronod.

2018. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulalok es jo egeszseget kivanok nektek, koszonom, hogy megosztottad ezt velem! :)
2018. okt. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!