Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hóközi vérzés mitől alakul ki?

Hóközi vérzés mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta akarunk férjemmel gyerekeket, de nem volt eddig semmilyen eredménye. Az inszeminációknak vége lett szeptemberben. Most viszont peteérés van, de aktus után vettem észre, hogy vérzésem van. Enyhébb, mint a menstruáció, de akkor is vérszerű. Ennek mi lehet az oka?

2018. okt. 31. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hormonok felborulása.
2018. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Peteérés.
2018. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez mindenképpen rosszatt jelent, ha felborult a hormonháztartás? Ez azt jelenti, hogy gyerekem sem lehet valószínűséggel? Vagy másnál is így szokott lenni a hormonkúra után?
2018. okt. 31. 08:09
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell egyből aggódni. Peteérés miatt is lehet. Az meg teljesen normális. Szexeljetek, aztán majd kiderül.
2018. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg alap, ha gyereket akar és közti vérzés van, akkor nem a csodát várja tovább, és imádkozik hogy ez peteérést jelentsen, hanem endokrinologushoz fordul, aki megmondja egy vérvételből hogy van e eltérés.

Ha a felborult hormokat kezelteted, rendbe teszi a doki, akkor teherbe tudsz esni.

2018. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak peteérést jelenti. Én így estem teherbe.
2018. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 northplace ***** válasza:
47%
Ez érdekes kérdés, engem is érdekelne..... De ez teljesen menstruáció szerű, nem?
2018. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben lehet a peteérés jele a vérzés. Ez lehet a felborult hormon háztartás miatt is.
2018. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyszer volt hóközi vérzésem, fertőzés miatt.
2018. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is most van azóta mióta mütöttek 7 hetesen júliusban. És most a citologiámon derült ki hogy gyulladásom van. Ez is okozhatja a közti vérzést!
2018. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!