Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen férfi vitamint ajánlato...

Milyen férfi vitamint ajánlatok tabletába ami egészségesebbè teszi a spermiumokat?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk már babát már lassan 2ève próbálkozunk én szedem a folsavat de most szeretnénk ha a párom is szedne valami vitamint tabletába.

Kivizsgálásra sokat kell még várnia.



2018. nov. 11. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Fér 14, párom kezdte szedni mire elfogott 2 dobozzal terhes lettem (ez 120szem tabletta a részéről) de ha 2 éve próbálkoztok akkor kivizsgálás kellene nem időt húzni... Persze a vitamin nem árt, de azért na..
2018. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én voltam minden vizs nálam minden ok páromnak még várnia kell azt mondták nincs üres hely még..
2018. nov. 11. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Atjarhato vagy?

Milyen üres hely? Nálunk magánba lehet csak sperma vizsgálatot csinaltatni és még az nap amikor kigondoltuk bevittuk a mintát és 1 hét múlva volt eredmény. 5ezer Ft...

2018. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meddig nincs üres hely? Hónapokig? Akkor érdemes magánba menni. Felénk urulogus 7000ezer/vizsgalat és a spermavizsgalat volt 5ezer.

En ennyi pénzből mentem 3 havonta nőgyógyászhoz. Ennyit megér.

2018. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálam az is volt átjárhatosági cukorvizsgálat is stb..

Azt nem mondták mindég mondják hogy ekkor még akkor menyen be utaloè aztán mondják meg nincs hely.

Arra is gondoltunk hogy priváltba menyunk.

2018. nov. 11. 21:18
 6/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
89%

E-vitamin, de sajnos ebből a jó fajták nem tablettásak, hanem olaj. Azt kerüljétek, amiben csak alfa-tokoferol van, olyan kell, amiben van béta, gamma stb. is. Van ugyan kapszulásban ilyen, de abban meg szójaolaj van, a szója meg nem jó férfiaknak, mert olyan növényi hormont (ösztrogén) tartalmaz, ami egyenesen csökkentheti a spermiumok számát. Keressetek olyan E-komplex vitamint, amiben nincs szója, de van benne többféle tokoferol. Pl. a GAL gyárt ilyet.

Plusz szedjetek D-vitamint mindketten, napi 2-3000 NE adagot. Ha multivitaminra gondoltál, azokban sajnos egyrészt a D-vitamin nincs benne kellő mennyiségben és E-vitamin csak alfaként van benne, legrosszabb esetben meg valamilyen szójakivonat is van a készítményben, szóval jobban jársz, ha külön szeditek ezeket. A D-vitamint felírja a háziorvos, úgy párszáz forint.

2018. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A fent leírtakon kívül még a cinket és szelént szokták javasolni :)
2018. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Profertil-t is sokan dícsérik
2018. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit én szedtem: Maca kapszula, plusz a profertil komponensei külön külön: D, B12, Cink, E, L-Karnitin, Q10 Koenzim.


Két hónap után teherbe esett a feleségem.


Plusz ami fontos, az az életmód. Semmi alkohol, koffein, szénsavas cucc, sok gyümölcs, és valami nem túl kemény rendszeres testmozgás napi szinten (kocogás, úszás stb.)

2018. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!