Barátcserje kapszuláról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sok ismerősöm ajánlotta a barátcserje kapszulát, hogy kezdjem el szedni, már úton van hozzám, de véleményekre lennék kíváncsi. Én konkrétan azért szeretném elkezdeni mert kegyetlenül fáj a menstruáció, és elég erős is, plusz az ovum elég későn van 20.nap után általában, ha van. Pajzsmirigy alulműködés, és inzulinrezisztenciám van, amit kezelnek. És a teherbeesés se sikerül, ha nagy nehezen igen, sajnos nem marad velünk. Valakinek segített valamiben esetleg vagy javított a helyzeten? Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 13. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szedtem bcs kapszulát. Első hónapban lerövidítette a ciklusom 22 napra (előtte pontos 26 napos volt), majd a második hónapban 32 napra jött meg, a harmadik hónapban már nem jött meg. Nem tudom, hogy a bcs segített, vagy amúgy is teherbe estem volna. Ja, és nekem is pm alulműködésem van.
2018. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nekem ugyan a baba még mindig nem sikerült, de hasonlóan erős volt a menzeszem: nagyjából havonta 3 napig erős fájdalomcsillapítón éltem, és közben a hasam is ment. Még kamaszkoromban, amikor nem tudtam mindig gyógyszerrel felszerelkezni, előfordult, hogy el is ájultam vagy hánytam a fájdalomtól. Amióta beszedtem egy 3 havi adagot a barátcserjéből, van, hogy alig érezhető enyhe görcseim vannak, és nem is kell gyógyszer, de ha mégis kell, akkor bőven elég egyetlen szem egész hétre. Szóval én már így is elégedett vagyok vele.
2018. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!