Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon miért nem jön meg a...

Vajon miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Clostilbegytet szedtem, 5x2-t, 4. (utolsó) alkalommal. Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig semmi jele sincs. Máskor majdnem leszakadnak a melleim meg a derekam már előtte napokban, illetve érzékenyebb vagyok. Most kis mellfájdalom van csak, más tünet nincs, hogy meg akarna jönni.

Csináltam tesztet tegnap is és ma is , sajnos negatív lett mindkétszer.

Mi lehet a baj? Betegség miatt nem jutottam el uh-ra, illetve emiatt talán háromszor voltunk csak együtt a hónapban (10-e környékén),így azt sem tudom, volt-e peteérésem vagy sem. Előző hónapokban volt.

Jövőhéten megyek ismét orvoshoz, de addig érdekelne, hogy járt-e már valaki így.


2018. dec. 25. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, azota mi lett? nekem december elejen ugyanigy gyogyszeres ciklusban egy hetet kesett, de aztan megjott, mar hulyere teszteltem magam... lehet, hogy Neked is csak kesik, de persze lehet, hogy baba van a dologban, es akkor par nap mulva biztos pozitiv lesz a teszt :)
2018. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,reméljük baba van a dologba de ez a gyógyszer elég érdekes,,, van akinek nagyon durván kitolja a menstruációjat. mert én8 hónapig szedtem volt persze kihagyás de egy hónapja hagytam abba előtte mindig kitolta a 28napos ciklusomat. 30 - 31napra az utolsót pedig 32 napra.

Mar egy hónapja nem szedem, és ma vagyok 31.napomon

Remenykedem h holnap nem jön meg! 😊🙏

Sok sikert neked is 😊👶

2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos nekem megjött szerdán délután. Viszont, épphogy alig volt 2-3 napig valami...Eddig sem volt sok, de ez már szerintem nagyon kevés. Ijesztő nagyon, ki tudja, mit kutyult bent össze nekem. :-( Már alig várom, hogy mehessek a dokihoz.


Veletek mi a helyzet? Második, mit mutatott a teszt? :-) Remélem pozitív!

2018. dec. 30. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos reggelre megjott, ugylatszik a gyógyszernek nyújtott hatása van.😞

Sok sikert neked a továbbiakban 😊👶

2018. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

Talán a következő a mi hónapunk lesz! :-) Én mondjuk most nem szedtem, így sok reményt nem fűzök a dologhoz..

2018. dec. 30. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Reméljük 😊🙏

Én 4honapig szedtem utána 7 hónapja szünet, és megint 4 hónap clostilbegyt! Noverben szedtem utólag úgyhogy egy hónapja nem már, de én úgy tudom h nyújtott hatása van,nekem sok érdekes tüneteim voltak tőle,még akkoris mikor nem szedtem(mensi kitolta , hasfajas, hasszurkalas, terhességi tünetek) 😏 sokan gyógyszer mentes időszakban estek teherbe.ugyhogy ez miatt ne aggódj😉

2018. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A gyakori hasszúrkálás nálam is jelen van. Eleinte még bizakodtam, de aztán rájöttem, hogy semmit sem jelent.

Na de majd egyszer remélem összejön nekünk is! :-)

2019. jan. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!