Egyforman eros/gyenge LH tesztek 9-18. ciklusnapon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elso LH tesztelos honap, sokadik probalkozos, missed abom volt augusztus vegen. Clomidot ( = Closty) szedek, amire jol reagaltam korabban, volt peteeresem. Most a 9. ciklusnaptol kezdve LH tesztelek, reggel es delutan is, eddig az osszes teszt ketcsikos, de a tesztcsik mindegyiken halvanyabb a kontrollcsiknal. Van olyan delutani teszt, amin kicsit erosebb a tesztcsik a reggeli teszthez kepest, de masnap megint kb. ugyanolyan. Egy olyan nap volt, a 13. ciklusnap, amikor mindket csik egyforman gyenge volt, mert kicsit elaztattam a tesztet :D Jart valaki hasonlokeppen, es ha igen, mi lett vele?

2018. dec. 28. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont pár napja írtam ki egy kérdést, hogy lehetséges-e, hogy kémiai terhesség utâni hónapban nincs peteérés, mert nem akart pozitív lenni az lh tesztem. 10. naptól volt rajta 2 csik, hol halványabb, hol erösebb, de nem pozitív. Kislányommal elsö hónapban teherbeestem, a 19 napon lett pozitív ovuteszt. Most pár hónapja próbálkozunk kistesóval, de azóta rövidebb lett a ciklusom (27 napos), és mindig a 14-16 napon lett pozitív az lh teszt (már próbálkozás elött tesztelgettem 3-4 hónapot, hogy megfigyeljem). Noh, de a lényeg, már teljesen el voltam keseredve, hogy ebben a hónapban még csak esély se lesz, de végül a 19. napon egyértelmüen pozitív lett. Szóval tesztelgess tovább, lehet csak neked is késön lesz peteérésed most.
2018. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) már csak azért is tesztelek még, mert most már őszintén kíváncsi vagyok, mi van... az a fura, hogy a tojásfehérjés nyák + magasabb libidó, ami nálam mindig a PÉ jele, megvolt pár napja egy-két napig, de az LH tesztek nem igazolták, hogy tényleg megtörtént-e az ovuláció. na meglátjuk :)
2018. dec. 28. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett az eredmény? Lett pozi teszt?
2019. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!