Egy petevezetékkel minden második hónap esélyes a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem. A szervezeted tudja, hogy csak egy van, így a másik átveszi a hiányzó szerepét is. Ez a páros szervek lényege.
2019. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igaz, teljesen random, hogy melyik oldalon történik peteérés és hogyan váltakozik ciklusonként, a szervezet meg nem veszi figyelembe, hogy hány petevezetőd van. Lehet hogy felváltva van ovuláció, és lehetséges, hogy két-három cikluson keresztül is ugyanazon az oldalon történik, ahol nincs petevezető. Szóval bármelyik hónap esélyes, biztosra akkor tudnád, ha uh-val követve lenne a peteérés.
2019. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem. Hidd el, en sajnos elso kezbol tudom...

Erdemes uh-n nezetni nogyogyasszal minden honapban h melyik petevezetekben erik a tuszo az adott honapban. Azt kell hogy mondjam, hogy teljesen random. Van hogy 5-bol 4szer a “rossz” oldalon erik a tuszo:(

Egyaltalan nem igy van egyszer az egyikben masszor a masikban.

Nekem pl igy volt:

Bal oldali petevezto eltavolitva evekkel ezelott, most babaprojekt.

3 honap utan mivel tudtam h csak egy vezetom van elkezdtuk figyelni a nogyogyasszal az uh-n:

1.honap bal petevezetoben erik a tuszo (ami ugye nekem nem jo)

2.honap szinten a bal

3.honap szinten a bal

4.honap vegre a jobb oldaliban, de baba nem jott ossze belole

5.honap megint bal:(

6.honap jobb de baba megint nem lett, itt kezdtunk bele az inszeminacioba, ahol szinten ugye figyelte a doki h hol erik a tuszo.

Eleg az hozza h innentol 4 honapbol 3x a rossz helyen volt a tuszo...az az egy jo honap sem hozott azerencset

Ugyh irany a lombikcentrum...3.lombikbol lett a kislanyunk:) mar 1 eves:)

Na de azert irtam ezt igy le, hogy jobb a felkeszultseg, mint az hogy ringatom magam abba a hitbe h minden masodik honap eselyes, inkabb figyeltesd dokival, igy reneget elvesztegett honaptol megkimeled magad.

Baratnomnek szinten 5honapbol 2szer volt jo helyen a tuszo...

2019. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja es meg annyit hogy arrol nem is beszelve h ki tudna milyen allapotban van a masik petefeszked, nincs e korai kimerules... erdemes egy hormonkepet csinaltatni.

Utolso voltam.

Egyebkent en 33 eves voltam anno amikor ez volt

2019. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocs mast nezem vegig rosszul irtam... nyilvan nem a petevezetoben hanem a petefeszekben erik a tuszo:) elirtam bocsi
2019. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, azért vannak pozitív sztorik is, nekem az első próbálkozós hónapban sikerült egy petevezetővel, most járok a 38. hétben. :) Pedig azt hittem, hogy nagyon sokára, vagy egyáltalán nem fog összejönni, illetve rettegtem, hogy ismét méhen kívüli terhesség lesz, és azt az egy petevezetőt is eltávolítják majd, ami megmaradt, de szerencsére nem így történt.

A legjobbakat kívánom neked!

2019. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as valaszolo vagyok.

Igen termeszetesen vannak sikersztorik es azert nem lehetetlen a spontan teherbeeses igy sem. Viszont szerintem maximum fel ev probalkozas utan erdemes a tettek mezejere lepni legalabb annyival, hogy nezetni nogyogyasszal, hogy melyik oldalon erik a tuszo.

Kedves kerdezo, miota probalkoztok?

2019. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!