Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruációs +baba van ilyen?...

Menstruációs +baba van ilyen? Valami tapasztalatra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

Már lassan több mint két hete hányingerem van meg szédülök ma hánytam is korában soha nem volt ilyen.

Férjemmel már régóta szeretnénk babát de még nem jött össze.

Lehet hogy most sikerült amit nem hiszek mivel Dec.31 jött meg és 2napig volt rendes erős vérzés mint mindég de azóta még szinte alig van valami.


Köszönöm



2019. jan. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkaphattál egy vírust. Sok most a hànyós. Meg ha esetleg náthád is volt, az is okozhat hányingert folyamatosan, mert bekerül a gyomorba némi váladék, ami hátracsorog a garaton.
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak az orrom folyik!

Pedig már keztem örülni.

De hát én is tudtam hogy lehetetlen főleg normál vérzéssel.

2019. jan. 3. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek a kezelő orvosokhoz!
2019. jan. 3. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Van. Anyukám egészen addig mentsruált Helen, míg meg nem mozdultam a hasában.
2019. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet kell csinálni. Ha negatív, akkor tuti nem vagy terhes.

A terhesség alatt nagyon ritka, hogy bárki menstruál, de ha mégis, annak nem olyan az erőssége, mennyisége, mint a megszokottnak, de ha véletlenül mégis kevesebb a mennyisége, akkor sem jelenti azt, hogy terhes az illető.

A hányinger, hányás pedig csak akkor terhestünet, ha terhes az illető, egyébként pedig inkább utal valamilyen fertőzésre, gyomorproblémára.

2019. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!