Inofolicnál jelentkezett másnál is mellékhatás?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm óta szedem az Inofolicot, majd a ciklus 10-11. napján erős derékfájdalmat és menstruációhoz hasonló görcsöket éreztem, aludni sem tudtam tőle, amihez bőséges fehér folyás, valamint vizelési inger társult. Megijedtem, ügyeletre mentünk másnap (12.nap) mert azt hittem felfáztam. Vizelet és vérvizsgálat rendben volt, ultrahangon megállapították, hogy egy 23mm-es tüsző készül éppen megrepedni és húzzunk bele, mert most ezt éreztem meg erősen... még másnap is fájt nagyon a petefészkem, majd szép lassan elmúlt, átváltott tojásfehérje szerű, átlátszó váladékká... gondolom megtörtént a peteérés, majd ezután ismét bő fehér, hol sárgás nyúlós váladékom volt, ezen a héten pedig már volt fehér krémes és nyúlós sárgás is.. ma pedig megjött, előbb 3 nappal, mint kellett volna... :/ nőgyógyászommal beszéltem, szerinte ez normális és segített a peteérésben.. de nem értem ezt a fájdalmat és a bő fura folyást.. járt már így más is? És volt akinek segített az inofolic? Mert nekünk ezek szerint még nem, hiába a peteérés... tanácsokat is szívesen fogadok, köszönöm!

2019. jan. 8. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen tünetem volt már, az elmúlt egy évben 2x is, de akkor nem ittam Inofolicot, szóval nem amiatt volt. Ilyen valóban előfordul néha.

Viszont mikor elkezdtem inni az inofolicot, akkor kb 3 hétre rá már volt egy pozitív tesztem, pedig nem is ittam minden nap. Szerintem ettől függetlenül sikerült, bár sokan esküsznek rá.

2019. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok:) hát nem tudom, hogy minek köszönhető ez, de most a menstruációm is könnyebben indult meg és nem görcsölök... előtte mindig nagyon darabos volt és sűrű, alvadt sokszor... most pedig szép tiszta, szinte már túl sok :D megvárom a következő hónapot, aztán szerintem vissza is megyek a dokihoz..
2019. jan. 9. 15:05
 3/3 anonim válasza:

Bár régi a kérdés, de hátha másnak segít. Ez a "folyás" nem kóros. Amikor áttetsző, tojásfehérjés a méhnyaknyák, akkor vagy termékeny :)

(Nyilván, ha kellemetlen szagú, kellemetlen érzés, akkor nem ok, de egyébként normális, hogy van váladék)

2021. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!