Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért szedted a clostilbegytet?

Miért szedted a clostilbegytet?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, ha szedtél clostilbegytet, miért szedted? Pcos, ovu hiánya? Mi volt a fő oka?

És sikeres volt e?


2019. jan. 9. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt peteeresem, orvosilag semmi gondot nem találtak, elso lépésként adta az orvos kivizsgalasok után. Nálunk nem segített, hosszú idő után a harmadik majd a negyedik lombikunk lett sikeres
2019. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején szedtem, mert voltak vérezgetéseim. Szerencsére azóta már 12 éves a kislányom:)
2019. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En Clomidot szedek, aminek ugyanaz a hatoanyaga; amikor a doki nezte uh-n, latta, hogy volt magamtol peteeresem, de azt mondta, nem biztos, hogy minden honapban van (a ciklusom is rendszertelen), ugyhogy erre adta, a masodik ciklus sikeres volt, teherbe estem, sajnos missed ab lett a vege, most novemberben kezdhettem ujra, most (nem) kellene lassan megint megjonnie kb. egy het mulva. Ez a honap vszleg nem sikerult, de meg nem tudom 100%-ra.
2019. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!