Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem kéne uh vizsgálat, ha...

Nem kéne uh vizsgálat, ha clostilbegytet szedek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
De
2018. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Második hónapja szedem. De az orvosom nem hív vissza

Kérdeztem, hogy magamtól mehetek? Azt mondta nem szükséges, ha nem sikerül a következő ciklusban sem, akkor követi a fejleményeket

2018. okt. 29. 09:42
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
De, és enélkül el se kezd szedni, sajnos tapasztalat. 3 havi clostykúra alatt nem néztek ultrahanggal, az eredmény hiperstimuláció, 4 db 4,5-6,5 centi közti ciszta, petefészkenként 2-2. Úgy derült ki, hogy kidurrant egy szex közben, hadd ne mondjam, mennyire fájt, nem vagyok az a hisztis fajta, de éjjel rongyoltunk a sürgősségire. 1 hét kórház, ezalatt még 1 kidurrant, 2 napig lebegett a fejem fölött a műtét, de aztán a maradék 2 kisebb elkezdett sorvadni, így megúsztam, és hálisten a petefészkeim is megmaradtak. Szóval ha nincs UH, be ne szedd a clostyt!!!
2018. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Pont a tulstinulaciotol tartok.. Olvasgattam, meg 2 barátnőm is szedte.

Ok mondták, hogy ez így nagyon nincs rendben. Pedig, eddig bíztam ebben az orvosban.

2018. okt. 29. 09:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy írta fel, hogy nem követte. Én megértem, hogy az itt válaszolók miatt nem szeded be, de ha a saját orvosoknak nem hiszel, nem követed a terápiáját, akkor szerintem le kellene cserélni, nem?!
2018. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is kovetes nelkul irta fel, ugy, hogy pcosom volt, de a hormonjaim sem lettek megnezve vervetelen. Closty melle tuszorepeszto is kellhet, ha ott is van gond, azt pedig uh es vervetel nelkul ugye nem is lehet tudni, hogy kellene-e kapnod, es mikor.
2018. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
De, nagyon is kellene. Cseréld le az orvost! Van, akinek még repesztő injekció is kell mellé.
2018. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Sürgősen cseréld le a dokit. Hormoneredményeid meg tudod írni?
2018. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Jobban hiszel olyanoknak akik mindenfélét össze hordanak itt a tapasztalatukról mint a saját orvosodnak?
2018. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

9: mert ugye nem láttunk még olyat soha, hogy az orvos rohadt nagyot hibázott, és emiatt a páciensnek lett mindenféle gondja?

Én vagyok az a válaszoló, akinek pl. ezt elszúrták, és jó nagy cisztái lettek. Ott se volt hiba, hogy nem ultrahangozott, ugye? De tudnék még mesélni más orvosokról, amit benéztek, és végül igen, az segített rajtam, hogy magam utánajártam, mi lehet a gond. Amúgy amikor éjjel bementem a sürgősségire a hiperstimulációval, egy másik nőgyógyász, aki épp ügyeletben volt, hazaküldött méhgyulladás diagnózissal, és egy antibiotikum meg a cataflam recepttel. Másnap visszakerültem a kórházba. Később a terhességem végén is benéztek orvosok elég sok mindent, nem egy dolog utólag tisztázódott, persze miután saját utánajárást követően több másik dokival konzultáltam róla.

Szóval szerintem igen, jól teszi a kérdező, hogy kicsit utánajár azért a dolgoknak, ha már kétségei vannak, és nem hisz el vakon mindent.

2018. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!