Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Reprosys Termékenységi Központtal?

Figyelt kérdés
Mi tegnap voltunk először, mert más fórumokon olvastam, hogy nagyon jók, de amit tapasztaltam az még annál is több volt. Annyira normálisak, emberiek, nem futószalagon megy az egész. Le voltam döbbenve. Nagyon bizakodó vagyok, mert a doki csomó olyan vizsgálatot rendelt el, amit eddig senki pedig ez a már a 3. intézmény, ahol járok, voltam államiban is és magánban is már. 3 sikertelen inszem és 3 sikertelen lombik van mögöttem. 35 éves vagyok, és az első babáért küzdünk.
2017. nov. 10. 08:49
 1/3 anonim válasza:

Én is ugyanezt tapasztaltam, mit Te kérdező. 3 hónapig jártunk oda, és a teszt pozitív lett az első alkalomra,

pedig korábban azt mondták, hogy max 10% az esélye, hogy terhes legyek. Igaz 41 éves vagyok, és több betegségem is van (endometriózis, korábban PCOS), a peteveztőimet korábban el is távolítták laporoszkóppal, így természetesen esélytelen, csak a lombik jött szóba.

Barátnőm mondta viccesen, (aki szintén babáért küzdött és itt rövid idő alatt összejött), hogy "nem tudja mit csinálnak a Reprosysban, de szerinte varázsolnak" :)

2017. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó ezt olvasni! Mi 5 éve várunk az első babára. December végén megyünk először, nagyon bizakodó vagyok!
2017. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Milyen tapasztalatod volt?

2017. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!