9. dponál tartok. A hasam alul kicsit fájdogál, érzékeny, és bő krémes, tejszerű folyásom van. Nem ég, csíp, nem fertőzés. Clostit szedtem, pco-m van. Szerintetek lehet baba? Ki mit érzett?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Menzeszed magától jelentkezik vagy gyógyszert szedsz rá? Mert az alhasi fájdalom azt is jelentheti, hogy megjön.
2019. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Merckformint szedek pár hónapja, azonnal beállt a ciklus, magától jön meg.Nem szoktam megérezni a mestruációt, ezért is furcsa. vagy csak bemesélem a fájdalmat is...
2019. jan. 23. 13:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Várom még a kommenteket :)
2019. jan. 23. 19:38
 4/10 momoka 2002 ***** válasza:
5 nap mulva kiderul,ha biztos vagy az ovu idopontjaban, en a 13. Dpon szoktam tesztelni. Aztan ket naponta 10-es erzekenysegu teszttel es elso reggelipisibol. Most meg ne keress tunetet,nem mindenkinek van beagyazodasi verzes v. mas. Nekem pl. Nemvart napok elott pozi tesztnel visszajott a bovebb vizes tojcsis valadek, de minden mas olyan volt mint menzi elott.
2019. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tojcsis?!
2019. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Várom még a kommenteket:)
2019. jan. 26. 12:45
 7/10 momoka 2002 ***** válasza:

Tojcsis= tojasfeherjeszeru nyulos nyak.

Teszteltel,esetleg megjott?

2019. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Áhh, nem jött még meg. Teszt 25-ös negatív.
2019. febr. 1. 19:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Most már igencsak késik. Teszt negatív, tegnap óta izomlázat érzek az egész hasamban. Pedig semmi olyat nem csináltam. Még mindig van folyásom, ilyenkor már száraz szoktam lenni. Van esély?
2019. febr. 3. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem bármi lehet.


23an vtal a 9.dpo-n? Ez szentírás? Voltál repesztesen vagy follikulometrian? Vagy te igy gondolod? Nem akarok feltetelezgetni, de akkor most 6napja kesik

Kb.. Ha szerinted BIZTOSAN akkor volt a peteeres akkor mar szerintem egy xepil (barhol kaphato) mutatja. Nyilvan ha keaobb volt a pe akkor még nem biztos. Esetleg ha jovohet kozepeig sem jonne meg, elmennek a helyedbe egy ultrahangra vagy egy 2napos hcg-re. Nekem igy lett meg a gyerekem a 43.cuklusnapon. (uh-n meg igy se csak a vérvétel miatt lett tuti a dolog) Barmi lehet amig nem jon meg.

2019. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!