Pcos-ok akinek elhúzódó vérzése volt mivel rendeződött?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta tudok a Pcos/ir-ről. Először fogamzásgátlót adtak, majd 18 éves koromtól 3-as kezelést csináltam évekig. Viszont így is csak 2-3 havonta jött meg, de mégis terhes lettem spontán, most van egy két éves kisfiam. Sajnos szülés óta se rendeződött a dolog. 2 havonta jön még és ha megjön akkor 2-3 hétig is megvan egyfolytàba, gyenge vérzés. Nagyon zavaró. Fél éve megint tartom szigorúan a 3-as kezelést, értékeim javulnak, de a vérzésem mégis katasztrófa. Fogamzásgátlót nem akarok szedni, mert ha abbahagyom akkor utána még rosszabb lesz. Elvileg azért ennyire elhúzódó a vérzés mert nincs ovulàcióm. Clostilbegytet ha szedem akkor megjön rendesen, de mivel még nem akarunk második babát egyenlőre így ez se túl jó, még hosszútávon nem is szedhető. Régen próbáltam sok mindent pl barátcserje, inofolic, méhpempö. Semmi se rendezte. 25 éves vagyok és soha nem jött még meg normálisan, már lassan depressziós vagyok ettől az egésztől.

2019. jan. 28. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Mással nincs gond mindent néztek, pajzsmirigy is jó, prolaktin minden.
2019. jan. 28. 10:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormontornat (aviva torna) probaltad? A dietat tartod rendesen?
2019. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Norcolut
2019. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vénusz cseppről sok jót hallottam már, sajàt tapasztalatom nincs, most akarok egy kúrát kezdeni, mert meg mindignem rendeződött a ciklusom szülés óta.
2019. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Norcolutut már szedtem utána meg is jön, viszont következő hónapban már megint nem. Aviva tornát nem próbáltam még
2019. jan. 28. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a hármas kezelés sem segít, jobban járnál a tablettával. A méhnyálkahártyának nagyon nem tesz jót a folyamatos, kiegyensúlyozotlan ösztrogénhatás. Oké, hogy a bajt alapvetően nem kezeli, de a méhnyálkahártyának megvastagodását és esetleges rákos elfajulását megakadályozza.
2019. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!