Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik beültetés utáni orgazmu...

Lombik beültetés utáni orgazmus bekavar a beágyazódásba?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A doki nem tért ki rá h mit lehet és mit nem?

Hívd fel őt, v a meddőségit, és kérdezd meg ott.

Ilyen témában, nem alapoznék idegen arctalan emberek véleményére.

2019. jan. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beültetés után nálunk mindig szextilalmat rendelt el az orvos.
2019. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyes nézetek szerint még segíti is. Tudok olyan intézetről, ahol kifejezetten javasolják a beültetés után pár nappal az együttlétet.

Ahová mi járunk, ott szextilalmat írnak elő, de nekem az egyik beültetés után álmomban volt orgazmusom, és az a beültetésünk sikerüt. Azt nem mondom, hogy ettől, de itt dumál mellettem a bizonyíték arra, hogy nem hatott károsan sem, ami a sikert illeti...

2019. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk is szextilalom van. Köszönöm utolsó, én is hasonló eset miatt kérdeztem :) de akkor megnyugodtam.

Azt nem tudjátok egyébként, hogy mi miatt tiltják a szexet? Eszemben sincs áthágni az orvosi intést, csupán kíváncsi vagyok.

2019. jan. 31. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szex tilalom? És mi van a közösülés nélküli együttléttel??


Állitólag a méh összehúzódás, ernyedés, a normál teherbe esést elősegíti.

oké, ilyenkor a méhbe ültetik / kerül azonnal a sejt.

2019. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!