Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek segített a kénes...

Valakinek segített a kénes gyógyvíz a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egy kénes gyógyvíz kúra jót tesz. Én már kétszer voltam Mezőkövesden, de még semmi. Minden hónapban egyszer elmegyek, mert azt olvastam az se jó, ha túl sokat megy az ember.

2019. febr. 3. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Huh, nem. Mi csak szexeltünk, de mi ilyen múltszázadiak vagyunk.
2019. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert másnak nem jön össze egyből egy kisbaba és nyilván minden módszert megpróbál, több mint 3 évnyi sikertelenség után, azért még nem kell kigúnyolni!! Ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor ne adj választ! Örülj neki, hogy még soha nem élted át mit érez egy meddő pár.
2019. febr. 4. 11:43
 3/3 Bogyó05 válasza:
Kedves Kérdező! Igen jó kérdés. Engem is foglalkoztat. El terveztünk egy harmadik babát. Tudom nem nagy idő, de 3 hónapja semmi. Nem tartozunk már a "fialok" közé, de egyik gyermekünkre sem vártunk ennyit. Én is a napokban olvastam a cikket róla. Ami érdekes, hogy mi egy gyógyfürdő településen lakunk. Mikor az első két babát terveztük napi szinten a gyógyvízbe fürdöttünk. Most nem. De a cikk olvasás után egyből elkezdtem újra a kúrát. Mi itt a gyógyászati kutatásokból tudjuk, hogy havi 1-2 alkalom kevés. 10-15 napos kúra szerű alkalmazása ajánlott. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után nekünk össze jön e.
2019. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!