Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segített már valakinek teherbe...

Potháczki Ivett kérdése:

Segített már valakinek teherbeesni valamilyen (pl. a kénes) gyógyvíz?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt javasolta, hogy feküdjek be egy 3 három hetes kúrára egy gyógyfürdőbe, ahol kénes gyógyvízzel segítenek a nőgyógyászati gyulladások megszűntetésében. Az érdekelne, hogy segített e már valakinek ez a kúra teherbe esni?

2016. ápr. 16. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
en szexel probalkoznek.
2016. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni, hogy ok-okozat, vagy véletlen egybeesés, de anyám Harkányban volt, amikor 6 év sikertelenség után megfogantam.

Hozzátartozik, hogy ez azzal is egybeesett, amikor az esküvőt szervezték és anyám egyrészt el volt foglalva azzal, másrészt nagyjából akkor tett le arról, hogy valaha gyereke lesz. Én inkább az utóbbiból fakadó pszichés felszabadulásra gondolok, mint a gyógyvízre.

2016. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harkányi vagyok. Nagyon sokaknak segít a meddőségi kezelés -nem csak gyógyvízben 'ázást' takar. Azoknak válik be, akiknél a meddőséget krónikus gyulladások, kisebb összenövések okozzák. Hormonális problémákra, durva összenövésekre nem jó. Sajnos én hiába lakom itt; az utóbbi csoporthoz tartozom. Nekünk marad a lombik...
2016. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem több helyen is van gyulladásom (petefészek, petevezeték). Már van 6 éves kislányom, akit a férjemmel örökbefogadtunk. Imádjuk! De szeretnék szülni és a lombikon kívül már csak ezt nem próbáltuk. Ezért érdekelne.
2016. ápr. 16. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Aviva tornat, csaladallitast is probaltatok, Kerdezo? Irod, hogy marcsak a gyogyvizet nem probaltatok. Biztos?
2016. ápr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltuk. Meg a természetgyógyászt, méhpempőt, barátcserjét és társait is. Mint írtam, ez az egy módszer érdekelne, h hatásos lehet e, vagy sem, mert a leírások alapján a kezelt nők 44%-a 1 éven belül teherbe esett. Az ára viszont húzós, ezért kérdezősködöm.
2016. ápr. 17. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!