Az ovulacios teszt 2 napja pozitiv, tegnapelott pedig majdnem pozi. Jot vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 3. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azért tesztelsz mert még csak most lesz ovud?

Az nem baj ha 1-2napig pozitiv, nekem is ilyen szokott lenni. Pozi LH teszt utan 24-36 orával reped a tüsző.

Persze ez nem garancia hogy meg is reped.

Mindenkinél más.

2019. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg tegnap volt a legerosebb az ovuteszt, ma mar a halvanyodast varnam :)
2019. febr. 3. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor csinálod? Nekem volt hogy 3-4napig pozitiv volt, de akkor sajnos nem tudott megrepedni a tüsző... 1es voltam.
2019. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csináltam a héten délutánonként szinte mindennap, az elején halvány volt, több napig is, tegnapelőtt azt hittem pozi, de még nem volt sz csak majdnem, tegnap nagyon erős pozi volt, ma délben icipicivel halványodott, ezért még este 6-7 között csinálok egyet.
2019. febr. 3. 16:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Sőt, 31-en volt majdnempozi, 1-jen msr pozi volt.
2019. febr. 3. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy szeressétek egymást ettől függetlenül is.

Mi is mindig időzitettünk és annyira nem volt jó..

Most jó pár ciklusban nem néztem tesztekkel csak együtt voltunk.. De sokkal jobban élveztem mint az előtt.

Amugy a doki nekem azt mondta 2naponta a legjobb együtt lenni. Ha csinálok tesztet akkor a pozitiv napon és az első negativ napon is..

1.voltam.

2019. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pozitiv terhessegi tesztem volt delutan! Annyira orulok!
2019. febr. 3. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon jó! Akkor te most csak jos teszteltél? Megmutatod a terhességi teszted?
2019. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]

Nem josteszteltem, csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar osszejohet, a rendszertelen ciklusomnal minden kiszamithatatlan, de jostesztnek is jo volt :)

2019. febr. 3. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Akkor innentől csak semmi idegeskedés.

Boldog babavárást!

2019. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!