Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spontàn vetélés után Premens...

Spontàn vetélés után Premens tabletta és Bromocriptin együtt?

Figyelt kérdés
7 hetesen sajnos spontàn vetélésem volt tavaly okt.végén.Enyhén emelkedett prolaktinra nap 1 tbl.Bromocriptint szedtem ekkor sikerült a terhesség aminek vetélés lett a vège.Most még mindig szedem a Bromo-t csak napi felet.Havi vérzés előtt folyamatosan barnàzok.Ezért gondoltam a Premens tablettara valamint ebben a hónapban pms tüneteim voltak ami eddig mèg sohasem.Ciklusom 24.napja körül görcsölni kezdtem'mintha rögtön megjönne'Volt mar valaki hasonló helyzetben?
2019. febr. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A vetélés után nem néztek hormonokat?

Vagy minden más rendben van? Mennyire volt magas a prolaktin?

2019. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bromocriptint szedtem napi 1 tbl-t,mielőtt elkezdtem szedni 514 volt.Szerintem progeszteron probléma lehetett mert szinte napra pontosan akkor következett be a vetélés amikor meg kellett volna jönnie.
2019. márc. 4. 22:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem néztek hormonszintet vetélés utan,annyit mondott a doki h.a köv.terhességnél mar rögtön kezdjem rl szedni a Duphastont amint pozitivat teszteltem.
2019. márc. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!