Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bromocriptin mellett lehet...

Bromocriptin mellett lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Októberben lesz a szalagavatóm, most kezdtem el szedni a bromocriptint magas prolaktinszint miatt. Jelenleg napi fél szemet kell szednem, de jövőhéttől ez növekszik napi 1 szemre, s majd az MR vizsgálat után dől el h kell-e tovább növelni. A kérdésem az lenne, hogy mi a helyzet az alkohollal? Nyilván nem iszom rá, deha mondjuk előtte nap és aznap sem veszem be akkor már fogyaszthatok? Vagy előtte 2 nappal és aznap sem?! Viszont ha ez okés, akkor pedig ebből nem lesz gond, hogy kihagyok 3 napot? Felteszem a kérdést az endokrinológusomnak is majd, de előbb itt szeretnék véleményeket olvasni.

Előre is köszönöm!



2016. okt. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán felmerül a kérdés, akkor az a biztos, ha nem variálsz, hanem egyszerűen nem iszol és kész. A szalagavató nem attól lesz jó, ha alkoholizálsz.
2016. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellette lehet. Rá inkább ne próbáld meg.
2016. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt lehagytam ui-nál hogy értelmes válaszokat kérek :)

Tudom, hogy nem attól lesz jó egy szalagavató ha valaki alkoholizál, évente jó ha 2x megiszom egy pálinkát, nekem sem az a lényeg, de úgy gondoltam, hogy a szalagavatómon legalább koccintani jó lenne a többiekkel. Ennyit én is tudtam magamtól, hogy nem kell ivás a jó hangulathoz illetve, hogy "mellette lehet inni", úgyhogy kérlek titeket a továbbiakban értelmes válaszokat írjatok, mert ilyesmikre nem vagyok kíváncsi :)

2016. okt. 2. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia! Én napi 2x1-et szedek. Én igen, szoktam inni, hol vörösbort, hol 1 pálinkát a párommal ha ünneplünk valamit. És akkor este nem veszem be, de másnap reggel újra igen, meg aznap reggel is, vagy várok pár órát az ivás és bevétel közt. Az van a tájékoztatóba írva, hogy felerősítheti a hatásokat, de ha kihagyod a buli estéjén nem lesz semmi baj.
2016. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és inkább aznap este hagyd ki, ne 2-3 napot, mert a hirtelen elvétel is okoz kellemetlen panaszokat!
2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én van úgy ,hogy sörrel veszem be. Napi hármat szedek. Nincs semmi mellékhatása. Már több éve szedem. Eleinte a krumplit ha el nem gurul. De úgy látszik hozzá szokott a szervezetem.
2023. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!