Lombikos kismamik, kérlek meséljetek tapasztalatokat! Normális így?

Figyelt kérdés
Januárban volt sikeres beültetés, et + 8 napon magas hcg, az orvos nagy valószínűségre mondta, hogy ketten maradtak velünk. Még egy hét az első ultrahangig, az épp a 6 hetes lesz. Minden estére óriásira puffad a hasam, a mellem hol érzékenyebb, hol semmi. Mások is voltak így? Tudom butaság, de ha mindenféle tünetem lenne, talán nyugodtabb lennék.

2019. febr. 12. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi volt a hcg-d? Nekem et+9 napon 5 napos babakkal 315 ketten vannak, 26 hetes vagyok velük.


Nekem ez a második lombikos terhességem. Az elsőnél nem volt tunetem, most nagyon vacakul voltam. A mellfajdalom és a puffadas is normális.

2019. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két lombikterhességem volt:

Az első iker, HCG 2360 volt ET+13 napon.

SEMMI terhességi tünetem nem volt az első trimeszterben, utána csak a pocakom nőtt. Sajnos a 20. héten elvetéltem...

A második is ikerterhességnek indult; szintén ET+13 napon 613 volt a HCG. Az egyik baba megállt az első trimeszterben, a másik itt kalimpál mellettem. Nagyon problémás, de az első trimeszteri tipikus terhességi tüneteket tekinte szintén tünetmentes terhességem volt.

2019. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, ez megnyugtató. Nekem et + 8 napon volt 252. Tényleg aggasztó, hogy semmit nem érzek. De próbálok megnyugodni. Kapok sok progeszteron pótlást is.
2019. febr. 14. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!