Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek vállt be a méhpempő...

Orsi1023 kérdése:

Kinek vállt be a méhpempő kapszula? Sok jót hallottam róla!

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni nagyon jól érzem tőle magam(gondolok itt a normális étkezésre, normális k.ki...

2019. febr. 12. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én és a párom a tiszta méhpempőt ettük,de nem segítette a teherbe esést.Nyilván nálunk nem olyan gond van amin segíthet.Sok jót olvastam róla, remélem ti sikerrel jártok 😊
2019. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkozok?
2019. febr. 12. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy éve.Most kezdtük el a kivizsgálásokat. És ti mióta?
2019. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatokra küldtek? Csak azért kérdezem mert biztos hogy nekünk is szükségünk lesz rá! Mire számíthatunk? Egyébként mi is lassan 1 éve de intenzívebben kB 6 hónapja! Előtte csak úgy voltunk hogy lesz ami lesz!
2019. febr. 13. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Első körben hormonvizsgálat lesz.A menzesz 3.napján aztán a ciklus 21.napjan.Párhuzamosan a páromnak kellett urológushoz menni és lesz sperma vizsgálat.Azt mondta az orvosom,hogy ha megvannak ezek az eredmények utána meglátjuk kell-e átjárhatósági ultrahangot csinált ott minden rendben volt.

Sztem egy ultrahangos vizsgálatra elméletét,hogy megnézzék minden jó. Gondolok itt arra, hogy megfelelő vastagságú-e a méhnyálkahártya.Nekem azt mondta szép vastag és látja,hogy nemrég repedt meg a tüsző.

2019. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,folyton javított a teló és néhol az van írva amit ő akart. 😃
2019. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ha méhpempő, akkor én inkább a tiszta méhpempőt ajánlanám. Nekem ajánlotta az orvosom, nagyon sok jótékony hatása van. Nekem stimuláció kellett, de a második már sikeres volt.
2019. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hol vetted a méhpempőt? És tudtok esetleg pestmegyében egy jó nőgyógyászt? Az enyém nafyon ritkán van! És tényleg nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 13. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Herbáriában vettem. Csak onnan vegyél, ahol a hűtőből veszik ki. Pest megyében nem tudok, de talán még annyira nincs messze, attól függően, hogy merre felé laksz. Én Tatabányán tudok egy nagyon precíz, megbízható és kifejezetten problémás teherbeesésre koncentráló nőgyógyászt.
2019. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ennek a méhpempőnek Apiland a márkája? 😊☺️
2019. febr. 13. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!