Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teljesen le kell mondanom a...

Teljesen le kell mondanom a koffeinről ha gyermeket szeretnék?

Figyelt kérdés

Régebben sokat kávéztam, most már csak napi egy-kettőt iszom a teherbeesés érdekében. Vagy ez is sok? Ti teljesen lemondtatok a kávéról vagy rendszeresen isztok?

30 N


2019. márc. 5. 10:42
 1/7 közepessüti65 ***** válasza:
100%
Szia. Egyáltalán nem kell lemondani róla. Nem befolyásolja a teherbeesést. Én anno napi 1 kávét ittam próbálkozás alatt is, és terhesen is.
2019. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Miért kellene lemondani?


Én napi 1 kotyogóst ittam végig. Azzal indult a napom.

2019. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt napi három, terhesség alatt napi 1-2, szoptatás alatt napi egy.


Egy ismerősöm áttért a Nescafé 3:1-re, amikor terhes lett, de én azt nem bírom meginni azóta sem.

A dokim sem szólt sose érte, a védőnő sem problémázott rajta.

2019. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ki mondta, hogy le kell mondani? Terhesen is lehet kávézni, ha nincs vérnyomás és pulzusprobléma. Napi egy presszó, vagy két lazább (pl. 3in1) kávé terhesen is mehet - nekem így mondta a védőnő.


Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy ha 3 kévét iszol, akkor nehezebben esel teherbe? Mióta csökkenti a kávé a termékenységet? Nem kell túlzásokba esni, nem a Holdra készülsz! ;)

2019. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tervezés, várandósság és szoptatás alatt is megittam a napi 1 főzött kávémat, néha kettőt is.
2019. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondani. Én is nagy kávés vagyok. A terhességem legelején viszont elkezdett rosszulesni, nem bírtam a szagát se (vagyis illatát, de akkor nem így éreztem). Nem is ittam főzött kávét, míg meg nem szültem... szóval lehet Te is le fogod tenni, ha nem is önszántadból :)
2019. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én uánaolvastam és a koffein csökkenti a teherbeesés esélyét, de nem mindnekinél, én most leálltam róla, de más gond is van. esteleg igyl koffeinmenteset ha félsz. a napi egy nem hiszem h gond, a napi több szerintem már nem jó
2019. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!