Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk de még nem...

Babát szeretnénk de még nem jött össze. Hogyan eshetek teherbe a legghamarabb?

Figyelt kérdés
13.- án és 14. -én voltunk együtt azután, amikor meg kellet volna lennie a menzeszemnek, akkor nem jött meg.16.-ára vártam azután egészen 23.- ig nem jött meg ilyen még sosem fordult elő és ma meg jött sajnos nagy görcsök stb. Hogyan eshetek teherbe a leghamarabb?

2019. márc. 24. 11:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nos figyelj kedves válaszoló! Ne alacsonyíts le kérlek! En azert irtam ide hogy segitsetek es nem azert hogy ossze vissza butasagokat irjatok es meg bantsatok de latom mar hogy hiba volt.Ui a legtobb nő nem tudja mikor van peteérése :)
2019. márc. 24. 12:03
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy nem tudják a legtöbben, de a legtöbb legalább tisztában van vele, hogy menzesz előtt 2 nappal nagy valószínűséggel nem esik teherbe...
2019. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell kb minden témánál valakinek kötekednie és a másikat kioktatnia? Meglehet a dolgokat szépen is fogalmazni. Kedves kérdező, ne aggódj ez az első és legfontosabb szabály, ne akard sürgetni a dolgot. Ha már pár hó sikertelen próbálkozáson túl vagytok, akkor kezdj csak aggódni. És pl ezen a linken megtalálod, mikor érdemes próbálkozni:

[link]

2019. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utólsó komentelő köszönöm szépen 💖
2019. márc. 24. 12:18
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mit :), sok sikert és nyugi, összejön majd.
2019. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!


Használj ovulációs tesztet. Úgy működik, mint a terhességi teszt. Ha két csík van, akkor van peteérésed, akkor kell együtt lennetek.


Nekünk így az első hhónapban összejött a baba.


Persze valamennyire tudnod kell, hogy mikor esedékes az ovu, hogy ne kelljen minden nap tesztelni. De ennek a neten is utána tudsz nézni.


Sok sikert!

2019. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

A legtobb no aki figyel a teste jelzeseire az tudja hogy mikor van peteerese. Ha te nem vagy receptiv erre a jelekre vagy nem erzel semmi valtozast a ciklusod alatt akkor hasznalj ovulacios tesztet. Azzal egy kicsivel kozelebb kerultok a celhoz de az sem garancia hogy gyorsan ossze is jon a baba. A masik dolog pedig az hogy azert mert a nogyogyaszod megvizsgalt es azt mondta hogy rendben vagy az egyaltalan nem 100% hogy igy is van. Lehet nagyon sok mas ami miatt nem sikerulhet es ezen okok kideritesere kulon vizsgalatok kellenek.

En ovuteszt hasznalataval, pedig en mindig erzem a tuneteket, ezert igazabol felesleges volt annak hasznalata, de a masodik probalkozos honapba sikerult a babs. Mostmar lassan 8 hetes leszek.

Turelem es ha feleven belul sem sikerul akkor menj vissza az orvoshoz es kerj kulon vizsgalatokat.

2019. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

100%-ig nem tudhatja a dokid, hogy nincs bajod, hacsak nem vizsgáltak ki teljesen titeket. Spermaminta, átjárhatósági stb.


Ha a kezdetén vagytok a próbálkozásnak, akkor nem kell ennyire nyomon követni. Próbáljatok meg félidőben együtt lenni (2 menstruáció között) meg amikor kedvetek van. Ha eltelik 1 év és nem jön a baba, akkor majd kivizsgáltatjátok magatokat. Minek ennyire görcsösen gyereket csinálni, még a kedvetek is elmegy tőle, ha ennyire időzítetek a legelején.


Mi stimuláláson veszünk részt, elég nehéz lelkileg, pont mindig akkor együtt lenni, orvosi utasításra, ha van kedved, ha nincs.

2019. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is mibamarabb szeretnék babát, de várok már rá 15 hónapja.... mind a ketten egészségesek vagyunk. Szóval nincs semmilyen csodaszer! Esetleg ovu teszt és akkor többet együtt lenni de én vagyok az élő példa rá, hogy ez sem jelent semmit....
2019. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!