3mm-es méhnyálkahártya?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, hogy vagy közelgő menzesz vagy közelgő terhesség. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy legalább 7-8 mm kell a megtapasáshoz. Akkor most hogy is van ez?
2019. ápr. 12. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont most voltam dokinál 20. ciklusnapon, 4 mm a méhnyálkahártya, mondta is, hogy nem fog megjönni mert túl vékony. Pont ezért mentem, mert rendszertelen a vérzésem, most kaptam rá gyógyszert.
2019. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Mármint hogy az én dokim meg erre a vastagságra azt mondta vagy vérzés lesz vagy közelgő terhesség.

Érthetetlen.

2019. ápr. 12. 21:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Most már kíváncsi lettem, kicsit olvasgattam róla.

Neked hanyadik ciklusnapon mérték ezt a vastagságot?

2019. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nálam kicsit problémás a helyzet. Nagyon hosszúak a ciklusaim és nagyon rendszertelen is. 40 nap az simán átlagosnak számít a 28 helyett. Ma már a 47. napon tartok, de semmi elő jelét nem érzem a menstruációnak.

Terhességi teszt negatív és a méhnyálkahártya is csak 3mm. Annyira nem értem már az egészet, hogy hihetetlen. :D

2019. ápr. 12. 21:47
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
3 mm-es méhnyálkahárthyával nem lehet teherbeesni. Minimum 8-10nek kell lenni, de inkább többnek. Nem tudom milyen orvosod van, de válts!
2019. ápr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a terhesség a lényeg. A menstruáció is. Mivel terhes valószínű nem vagyok a menstruációnak kéne jönnie. De nem jön. Az orvos szerint semmi kóros nincs amitől késhetne. Azt sem tudom most már ennyi utána olvasgatás után, hogy a méhnyálkahártya 3 mm-es vastagsága menstruáció előtt mennyire jó. Egyáltalán nem értek semmit. Magán orvosom van ráadásul. Eddig azt hittem profi is.
2019. ápr. 13. 08:07
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Alap vizsgálaton kívül néztek bármit neked, hogy mitől lehet ez a hosszú ciklus?

Vették vért? Néztek hormonokat? Inzulin és cukorterheles?


Ha nem, keress fel egy endokrinologust, ne nőgyógyászt! Lehet hogy egyetlen gyógyszer elég lehet a rendszeres ciklus hoz.


Nekem világ életemben rendszertelen volt. Fél év alatt fogant a kisfiam majd amikor tesoval próbálkoztunk nagyon durván rendszertelen volt... Volt hogy fel évig nem jott meg.. Kiderült hogy Pco-m és IR-em is San, szedek gyógyszert dietazom, fogytam ősz óta 13 kg-t

Akkor norcoluttal meghozzuk, azóta beállta kb 32-35naposra, és volt spontán peteeresem!! Úgyhogy semmiképp ne hagyd annyiban!!

2019. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az egyik petefészkemen vannak ciszták, de nem mérvadó az orvos szerint, nincs nagy ciszta, csak néhány apró. Az inzulinom rendben van, azt kivizsgáltattuk.

Azt mondta, ha két hétig nem jön meg, akkor gyógyszerrel meghozza. Egy endokrinológust azért lehet fel keresek. Köszönöm a tanácsot. Jól hangzik a 32-35 napos ciklus hossz. Bárcsak nekem is sikerülne legalább ennyi.

2019. ápr. 13. 09:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Még az E vitaminnal is megpróbálkozom. Olvastam, hogy hasznos lehet. Ezzel kapcsolatban van esetleg valami tapasztalatotok?
2019. ápr. 13. 09:46
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom missed ab utan ajanlotta az E vitamint mivel a mehnyalkahartya a ciklus soran nem erte el a kelo vastagsagot. Nekem szerintem segitett az E vitamin.
2019. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!