Nem tudok teherbe esni, meforalt szedek, október óta nem sikerül mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb 1éve szedem a Meforal tablettát a cukromra mert az átlag értéknél magasabb volt. A PCO-s gyanúja is fenn áll nálam, túlsúlyos is vagyok. Október óta nem sikerül a teherbeesés, a kérdésem az lenne hogy ti mit javasoltok mit tegyek? Jövőhétrn megyek orvoshoz mivel 2hónapja nem jött meg de a teszt negatív, természetesen megyek kivizsgálásokra csak szeretném tudni hogy egyáltalán hol kezdjem el mit mondotok ti akik esetleg jártak már ebben a cipőben. Milyen vizsgálatra menjek vagy esetleg valami praktikát tudtok-e..elvagyok keseredve nagyon.. Előre is köszönöm mindenkinek.


25/N



2019. ápr. 24. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem telt el még olyan sok idő. Teljesen egészséges embereket sem vizsgálgatnak csak 1 év próbálkozás után.

Az biztos segít, ha lefogysz, diétázol, és nem görcsöltök a dolgon.

2019. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Megbeszélted a diabetológussal, hogy terhességet tervezel? A cukorbetegeket inzulinra szokták állítani még a fogamzás előtt.
2019. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Előbb a test rendbetétele (fogyás, cukor és hasonlók), utána a gyerektéma.
2019. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
3-as kezelést csinálod ?
2019. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Én napi 1000-es Meforal mellett estem teherbe, szedtem is a 35. hétig. Tökéletesen egészséges kislányom született. Azért írtam, mert a gyógyszer szükséges a test egyéb típusú rendbetétele is. Én 4 éve szedem amúgy, azóta 20 kilót fogytam, rendszeresen sportolok, egészségesen érkezem, szinte teljesen megváltozott az életem. A kezelés legelején 25 kiló plusszal, fáradtan, elkeseredetten nekem is azt mondták hogy így ne is reménykedjek babában, mondjuk akkor még nem is szerettünk volna. Összeszedtem magam, változtattam és 1 éve az első próbálkozós hónapban megfogant a babám. Te se keseredj el, hanem változtass! Nem szabad a gyógyszerek től várni a csodát, ha amúgy elhagyod magad. A test így nincs kész egy babára. Nagyon sok sikert és örömöt kívánok Nektek!
2019. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Teljes életmód váltás-diéta+mozgás+gyógyszer. Nagyon fontos, hogy ne csak a gyógyszertől várd a csodát. Le kell fogyni, lehet hogy már 10-15kg fogyás is segít majd.

Ha tartod a hármas kezelést, lesz normális menstruációd, azonban még akkor sem lesz garantált, hogy lesz peteérésed is. Ha nem lesz, azon is tudnak segíteni gyógyszerrel, de eddig el kellene jutni a szabályos menstruációig...

2019. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálok aki lepontozott.

3-as kezelés=gyógyszer(Ha kell mert nem minden esetben használ),diéta ,mozgás.

Nekem pl.nem használt rosszabb lett a gyógyszertől a cukor,inzulin terhelésem.

Az se biztos fogynia kell.Vannak vékony ir- es.pajzsmirigy betegséget is érdemes megnézetni.A pco ír pm betegség nagyon szeretik egymást.

Az,hogy mikor rendeződik az anyagcsere sok mindentől függ.

Milyen súlyos az ir.pl.

Mennyire tartod a 3-as kezelést.

Fél év,1 év alatt rendeződhet.de lehet ettől több idő is.

Ja D vitamint is jó megnézetni.Az meg a teherbeesést segíti.

Általában az is alacsony d vitamin.

2019. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, a kérdező maga írta, hogy túlsúlyos.

Az év minden napján szedj d vitamint (valójában nem csak egy egyszerű vitamin!) és myo inositol készítményt!

2019. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó.

Oké.igazad van bocs.

De nem csak túlsúlyos ir-es van.

Itt vagyok én példának

164cm és kb 49 kg.

Egyszerűen nem tudok hízni.

De szar mikor az orvos mondja,hogy fogyjon le de szerencsétlen nem tud(nem rosszindulatból írtam).Magyarán az orvos elintézi ennyivel.puff.

Én is megkaptam hízzak.És hogyan??

Sok orvos nem is ért hozzá.Maga az ir hez.

A rossz cukor inzulin terhelésre ráfogja,hogy jó.

De azért adja a cukor gyógyszert.

Tapasztaltam már egy-két dolgot.

Endokrinológus tud segíteni.

Bár van olyan aki nem ért hozzá.

Én Naszódy dokihoz jártam.Kecskemétre.

2019. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

D vitamin.

Már itt megkaptam,hogy nem kell mellé semmit szedni(d vitamin melé) én szedtem K2 vitamint.Segíti a felszívódását.

Főleg akkor jó szedni pluszba ha nem eszik az ember olyan ételt amibe van K2 vitamin

2019. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!