Nem tudok teherbe esni, meforalt szedek, október óta nem sikerül mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb 1éve szedem a Meforal tablettát a cukromra mert az átlag értéknél magasabb volt. A PCO-s gyanúja is fenn áll nálam, túlsúlyos is vagyok. Október óta nem sikerül a teherbeesés, a kérdésem az lenne hogy ti mit javasoltok mit tegyek? Jövőhétrn megyek orvoshoz mivel 2hónapja nem jött meg de a teszt negatív, természetesen megyek kivizsgálásokra csak szeretném tudni hogy egyáltalán hol kezdjem el mit mondotok ti akik esetleg jártak már ebben a cipőben. Milyen vizsgálatra menjek vagy esetleg valami praktikát tudtok-e..elvagyok keseredve nagyon.. Előre is köszönöm mindenkinek.


25/N



2019. ápr. 24. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy nem minden ir és pcos beteg túlsúlyos, de a kérdező írta hogy ő az. Azért írtam, hogy fogyni kell.

Mit kell ezen ennyit lovagolni?

2019. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugye nem zavar,hogy bocsánatot kértem.

Amit írtam általánosságban írtam.

Most tök mindegy,hogy fogynia kellene.

Ha nem kapja meg a megfelelő kezelést.

Amúgy meg egyáltalán nem sértésnek írtam ami írtam.

Mind a két oldal nehéz.

Van ir csoport ott sok hasznos dolgot megtud ,megtanulhat pl a diétáról.

2019. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Tehát fogyni+mozgás+gyógyszer... Egyébként nagyon úgymond ódszkodok már az orvosoktól egyszerűen eddig senki se segített, voltam Endokrinológusnál-Szentesen, Hódmezővásárhelyen, Szegeden és ha hiszitek ha nem senki semmit nem mondott azon kívül hogy fogyjak de hogyan? Szegeden pl azt mondta nekem az orvos hogy"menthetetlen eset vagy, nem fogsz tudni lefogyni csak akkor ha megműtteted magad Amerikába a gyomor gyűrűvel" semmilyen vizsgálat nem volt sehol sem de azert azt mondta az orvos hogy gyerekem sem lehet... Ezért vagyok teljesen elkeserdve. :(
2019. ápr. 25. 22:06
 14/15 anonim ***** válasza:
25 évesen, túlsúlyosan, cukorbetegen előbb a saját testedet kéne rendbetenned. A természet nem h*lye. Diéta, mozgás elsősorban. Ilyen állapotban nem biztos, hogy hiányozna a szervezetednek egy terhesség.
2019. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"menthetetlen eset vagy, nem fogsz tudni lefogyni "

Ez baromság, idióta az orvos. Hormonjaid, pajzmirigyed rendben vannak? Ha "csak" cukorbeteg vagy, le tudsz fogyni. Nyilván kell a szakember segítsége, de nem vagy menthetetlen.

Hány kalóriát eszel egy nap és hány edzésed van egy héten? Amíg a válaszod 1. nem tudom/3000 körül, 2. 0-1, addig ne csodálkozz, ha nem fogysz.

2019. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!