Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Már másodjára járunk úgy, hogy nem akar megjönni. Nem tudom, hogy összefüggésben van-e a terhességi vitaminnal, mivel, amióta szedem azóta 1 hetes csúszással jött meg a múltkor is. Terhességi tesztet még nem akartam venni, mert múltkor is a pofámba dörgölte a negatívot. Járt valaki hasonló cipőben? Remélem nem vagyok közel a klimaxhoz, mert 36 vagyok, elvileg az AMH szintem nem azt mutatta (0,8), hogy ez így lenne.

2019. máj. 7. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha azóta jön meg késve, mióta a vitamint szeded, valószínűleg összefüggésben van vele. Olvadtam sokaknál hogy összekuszálta meg kitolta az ovut és a menzeszt...
2019. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez mondható pozitívnak vagy sokkal inkább negatívba hajlik?
2019. máj. 7. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, szerintem nem valami pozitív dolog, ha az eddigi időben jelentkező ciklusod felborította...
2019. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet akár vitamin is,magas E tartamú vitamin okozhat ilyet, esetleg ha még pluszba szedsz valami vitamint.De sokan vannak így az első pár hónapban mikor beindul a babaprojekt szerintem simán lelki eredetű ok is megbújhat a háttérben.Na meg ugye akármikor sikerülhet is a baba:)
2019. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges a terhesvitamin ha nem vagy az. Szedj folsavat, az a legfontosabb a terhesség elején, bőven elég a próbálkozó időben.
2019. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam, mert nem terhesvitamint szedek, hanem babaváró vitamint. Sok jót olvastam ezekről, hogy akinek mély ponton vannak a hormon szintjei ezek hónapokon belül helyre állították. Lehet nekem az ellenkezőjét váltotta ki?
2019. máj. 7. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet összefüggés de ez az AMH alacsony, petefészek kimerülésre utal.
2019. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 northplace ***** válasza:
77%

A 0,8 AMH szint 36 éves korban nem világbajnok érték, de teljesen normálisnak mondható. 1-1,2 körüli érték 35-40 éves korban a leggyakoribb. Nem utal petefészek kiürülésre. A 0,01 érték utal a petefészek kiürülésre, és 0,1 értéknél már spontán teherbeesés sem ritka. Legalább marhaságot ne írnál.

Kérdésedre a válasz pedig: egy hetet még adj magadnak, és aztán nőgyógyász. Lehetséges, hogy nagyon stresszes hónapod volt, ez sajnos ilyenkor előfordul.

2019. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
0.5 alatt jelentősen csökken az esély a terhességre, már 1 alatt is csökkent esélyekről beszélünk.
2019. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kolléganőmnél volt ilyen. 9 év sikertelenség után kerültek lombikközpontba, ahol elsőként AMH szintet néztek. Ott lesújtó eredményt kaptak, legalábbis orvos szerint. 0,25 vagy 0,27 volt az eredménye, meglehet, hogy a sok inszemináció vitte le ennyire az eredményét. A lombikos orvos szerint ehhez sajnos feltétlen lombik szükséges, viszont azzal sikerülni fog, várjuk 9 hónap múlva. Teltek a hónapok és pont erre panaszkodott Ő is, mint Te, hogy valamikor kihagy (erősen stresszes típus), de mi már többi kolléganőkkel pont arra gondoltunk,(akkor 39 volt), hogy ez már a menopausa előszele. Hát nem így volt. Jött egy másik kolléganőnk, aki 41 évesen lett terhes 4. lombikkal, erre az AMH értékre legyintett, hogy mit akar, ezzel a nulla huszonvalamennyivel spontán lehet valaki terhes, szedje nagy dózisban a D-vitamint, vagy komplex babaváró vitamint. Így is lett, 3 hónap után spontán terhes lett. A következő baba már a születés után 4 hónap után megfogant, és szinte első próbálkozásra.

Nem tudom, hogy mi annak az oka, hogy időnként ilyet produkál egy női szervezet, de nálam pl akkor volt, amikor olyan szinten ideges és stresszes voltam munka miatt, hogy az leírni nem lehet. Akkor talán 27 éves lehettem, amikor előfordult, hogy egy évben 3 szor nem jött meg. Mindenesetre nem hagynám abba a babaváró vitamin szedését, de ezt majd nőgyógyász megmondja, nem hinném, hogy lebeszélne róla. Nem volt kérdés tudom, de : sok-sok együttlét hozhat sikert, ugyan erre sokan mondják, hogy 2-3 naponta kell csinálni, ha valaki babát szeretne, azonban az aktusok számával el lehet találni pont azt a percet, ami kell a baba fogantatáshoz.

2019. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!