Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spontán vetélés (vérzéssel...

Spontán vetélés (vérzéssel végződött) ) a következő hónapban mikor jött meg menstruációtok?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban volt spontán vetélésem a 6-7. Hétben. Vérzéssel teljesen kitisztult, nem kellett művi beavatkozás. Viszont azóta nem jött meg. Ma vagyok a 41.napon. Azt olvastam,hogy lehet ilyenkor az első menzesz a vetélést követő 5-5. Hétben, de nem tudom normális-e. Az orvosom nem tartózkodik jelenleg itthon, nem tudok vele beszélni, de érdemes lenne már elmenni máshoz? Folyamatosan érzem hogy mintha meg akarna jönni.

2019. máj. 27. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jött meg mint azelőtt kerek 29 napra. Viszont nekem anno az orvosom azt mondta, hogy az sem baj ha a vetelést követő 7 hètig nem jön meg. Mindenkinek másként reagál és regenerálódik a szervezete. Szerintem nem gond, hogy érzed, hogy meg fog jönni. Ha úgy érzed akkor viszont nézesd meg magad abból baj nem lesz, legalább megnyugszol. Sajnálom ami veletek történt.
2019. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm szépen! A választ is meg a kedvességet is! 🥰 Neked azóta sikerült? 🤞
2019. máj. 28. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont 5 hétre jött meg utána, a ciklusaim amúgy is hosszúak, 35-38 naposak.

Ez volt márciusban, azóta egyelőre semmi :/

2019. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, jelenleg 20 hetesek vagyunk. ❤️
2019. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno kicsit későbbi terhességi hétben volt spontán vetélésem, ami szintén magától tisztult, nem kellett műszeres befejezés. Egy ciklusom gyakorlatilag szinte kimaradt, kicsit több, mint 7 hét után jött meg a menzeszem újra (hetekig kitartott a "rögtön megjön" érzés is), nem volt benne semmi rendkívüli, erősebb volt kissé, de annyi, orvosom szerint még simán belefért a "normálisba" a mennyiség és a kimaradt hetek is. Azóta már két fiam született, két problémamentes, mondhatni álomvárandósságból, amivel annyi volt a tünet, hogy egy idő után mozgolódott a hasamban a lurkó. A legjobbakat kívánom neked is, erőt és kitartást, eljön biztosan Hozzátok is, akit annyira vártok...
2019. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, irtó jól esik a kedvességetek. Egy kicsit meg is nyugodtam, hogy nem vagyok defektes.

Mindenkinek drukkolok!

#1 : Neked pedig nagyon nagy gratula!

Biztos vagyok benne, hogy hamarosan Én is átélem ezt a csodát. 🙂🤞

2019. máj. 30. 14:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Lezárom a kérdést, megoldódott magától a dolog, a héten péntekre volt időpontom az orvoshoz, és ma azaz csütörtökön megjött , ez a 7. Hét a vetélés után. 🙂
2019. jún. 6. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!